Novinka: Syoss Lighteners

Mnoho žen má obavy si zesvětlovat vlasy doma. Bojí se, že si vlasy poškodí nebo docílí nežádoucích žlutých či oranžových odstínů. Aby byly blond vlasy skutečně nádherné, měly by mít krystalicky čistý odstín bez nežádoucího žlutého nádechu. Nyní můžete takového výsledku dosáhnout také v pohodlí domova, a to díky zesvětlovačům Syoss. Mají vylepšenou recepturu s 10% obsahem oleje, vlasy zesvětlí až o devět odstínů a zároveň je vyživí. Dopřejte svým vlasům křišťálově jasnou blond barvu, jako od kadeřníka – a to za přijatelnou cenu.

Skutečně světlá, jasná blond barva vlasů vždy upoutá pozornost. Toužíte-li dopřát vlasům světlý odstín, spolehněte se na zesvětlovače Syoss. Díky nim mohou být dokonce i tmavé vlasy zesvětleny až o devět odstínů v jediném kroku. Pro maximální zesvětlení skvěle funguje zejména odstín 13-5 Platinový zesvětlovač, který odstraňuje barevné pigmenty hluboko ve vlasu a transformuje je do okouzlující, dokonalé blond jako ze salonu.

Profesionální receptura značky Syoss s vysoce účinnými zesvětlovači zesvětlí přirozenou barvu vlasů až o devět odstínů, a to bez rizika vzniku žlutých či oranžových tónů. Kolekce zesvětlovačů Syoss obsahuje pečující balzám, který vlasy uhladí a díky tomu budou viditelně hebčí. Každý den se můžete cítit, jako byste právě vyšla z kadeřnického salonu.

Syoss

Zesvětlující řada značky Syoss dává na výběr ze tří zářivých odstínů. Stačí si jen vybrat podle toho, jak moc světlých vlasů chcete dosáhnout. Složení bylo vyvinuto a testováno ve spolupráci s profesionálními kadeřníky a stylisty. Nové zesvětlovače Syoss představují snadnou cestu, jak vlasům dodat zářivé chladné blond odstíny beze stop rezavě oranžové či žluté.

Portfolio zesvětlovačů Syoss:

  • 13-5 Platinový zesvětlovač
  • 13-0 Ultra zesvětlovač
  • 12-0 Intenzivní zesvětlovač

Nové zesvětlovače značky SYOSS jsou k dispozici za doporučenou cenu 134,90 Kč.

Reklama