Nedávno mé tělo dospělo do takového stavu, že vyžadovalo chirurgický zákrok. Možná jsem zbabělec, ale k takovému kroku se vždy odhodlám, až když je to na hraně nutnosti… Tentokrát tomu tak ale bylo.

Dílem šťastných náhod jsem se dostala na jednu velice dobrou soukromou kliniku, kde se měla celá věc odehrávat. Lékař, do jehož rukou jsem se svěřila, byl neskutečně milý pán, takový, který kolem sebe šíří atmosféru míru a pohody, v oblaku jeho laskavého přístupu se naprosto rozpustily mé obavy z čehokoliv a také samotné místo vyzařovalo klid, pohodu a bezpečí. Jedním z artefaktů, který mě v tomto místě zaujal, byly křišťálové koule.

krystal

Křišťálové koule mi vždy evokovaly vědmy, čarodějky, které dokážou předvídat budoucnost či vykládat karty. Velice příjemná představa. Na takovém místě rozhodně nečekaná. Nikdy jsem se o křišťálové koule hlouběji nezajímala, ale od návštěvy této kliniky se mi jejich obraz několikrát mihl hlavou. Jsem skálopevně přesvědčena, že náhody neexistují, a tak mě vůbec nepřekvapilo, že jsem zmínku o těchto magických předmětech našla i v knize Feng šuej od Lillian Too. Lillian zde doslova říká: Jedním z účinných způsobů, jak vyhnat ze svého života pomluvy, je použití křišťálové energie.

Opatřete si k tomuto účelu šest velmi hladkých koulí z bílého křišťálu nebo v různých světlých odstínech:

  • růžové se doporučují k umlčení klepů o vašem milostném životě
  • zelené koule k zažehnání pomluv týkající se vašeho podnikání
  • modré proti zlým jazykům, které se týkají vaší kariéry
  • fialové k zažehnání všech lehkovážných klepů na vaši adresu 

Tyto magické předměty ve světlém provedení nejenže absorbují veškerou negativní energii spojenou se zákeřnými řečmi a pletichami, ale pomáhají také vytvořit harmonii a úspěch obyvatelů domova, v němž se nacházejí. Křišťálové koule pomáhají vytvořit život, který je hladký, mírumilovný, bez hádek a jedovatostí. Aby křišťálové koule mohly co nejlépe „pracovat“, je dobré je umístit docela nízko, třeba na kávový stoleček. Není potřeba, aby byly co největší, úplně postačí, aby měly v průměru kolem 8 cm a určitou barvu, pro kterou se rozhodnete. 

krystal

Nejlepší oblastí umístnění těchto pohlcovačů všeho špatného  podle Lillian je jihozápad, místo paní domu. Křišťálové koule je potřeba denně otírat, aby byly stále čisté a jasné. Zamlží-li je špína a prach, ztrácejí svou sílu…

Takové magické předměty, jako jsou již zmíněné koule, jsou úžasně dekorativní předměty, již jen samotný pohled na ně člověku učiní radost, i když doteď neznal jejich sílu a schopnosti. A nevím jak vy, ale já když takové koule vidím, mám nesmírnou chuť se jich dotýkat, možná, že podvědomě cítím jejich umění vstřebávat negace, které ať chceme či ne, nosíme v sobě všichni.

Čtěte také:

Reklama