Měla jsem kamaráda, který na střední škole dostal trojku z tělocviku, protože si kreslil do písku panáčky, zatímco ostatní hráli volejbal. Říkával o sobě, že je neuznaný talent.

A co děláte vy, když vytáhnete svoje děti na pískoviště? Inspirujte se videem, které nám poslala čtenářka Visnery, které tímto děkujeme.

Dobrý den,

doporučuji toto video z mé rodné země Ukrajiny. Je to video ze soutěže talentů a takhle holka ho opravdu má! Kreslí do písku i příběhy z druhé světové války a dojme nejedno lidské oko. 

S pozdravem

Visnery

Víte i vy o nějakém zajímavém videu? Pošlete nám ho! Pokud bude stát za to, určitě ho zveřejníme.

Hra na Popelku pokračuje

Naše dnešní hra pokračuje. Budeme se bavit tím, co nám dnes, cvrnklo do nosu. To znamená cokoli zajímavého, legračního, hloupého, nebo k naštvání, co nám dnešní den přinesl. Zakoply jste dnes při nastupování do autobusu? Rozesmál vás sousedovic pes či vám spadl krajíc od snídaně namazanou stranou na koberec? Koukli jste ráno z okna a ono bylo ozdobené havraním „lívancem“? Pojďme si povídat o našich dnešních zážitcích. Komu se nechce psát, ať popadne foťák a pošle výmluvný obrázek s POPISKEM, abychom i my ostatní věděli….

Na vaše odpovědi a fotky se těšíme na mailové adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama