Máte někdy pocit, že se na vás pravidelně sypou novinky ze světa kosmetiky, a vy už nevíte kterou z nich vyzkoušet, protože vám připadají všechny stejné? Boj proti stárnutí pleti se týká každé z nás a značka Garnier se snaží vzít v potaz individualitu a unikátnost různých typu pleti žen ve všech věkových kategoriích a přizpůsobit se konkrétní problematice péče o pleť. Řada krémů Garnier Essentials představuje nový způsob řešení stárnoucí pleti - přináší unikátní složeni produktů se specifickými regeneračními vlastnostmi a přírodními složkami zvlášť pro každou věkovou kategorii, tedy +35, +45 a +55.

Značka Garnier přináší ucelenou řadu krémů Essentials proti stárnutí, která  umožňuje dosáhnout efektu mladosti pomocí účinků rostlinných buněk. Extrakty pocházejí z výtažků švýcarských jablek, která stimulují obnovu kožních buněk, kvalitu pokožky, a působí cíleně na vrásky. Řada Essentials obsahuje tři různé krémy šité na míru přesně vašemu věku. Vrásky nejsou jediným znakem stárnutí, s věkem se začínají objevovat další problémy pokožky, na které už obyčejný krém proti vráskám nestačí. Dopřejte tedy pleti ten nejvhodnější způsob pomoci který potřebuje.

Garnier+35: Bojovník proti vráskám je vhodný pro ženy od 35 do 45 let, obsahuje anti-oxidační pelofynoly z čaje, efektivně působí proti nejmladším vráskám, zjemňuje pleť a dodává jí intenzívní hydrataci.

Garnier+45: Specialista na vypnutí pleti je vytvořený pro ženy ve věku 45 až 55 let, je obohacený o přírodní rostlinný olej z rakytníku, zbavuje pleť vrásek, vyhlazuje a zpevňuje kontury obličeje.

Garnier+55: Dosáhněte intenzívního omlazení i ve věku 55 a víc. Pomohou vám k tomu přidané rýžové peptidy, které napomáhají účinně bojovat proti těm nejhlubším vráskám, modelují kontury obličeje a intenzivně vyživují pokožku.

Pro všechny věkové kategorie nabízí značka Garnier i péči noční. Když odpočíváte vy, může odpočívat i vaše unavená pleť.

Unikátní složení!

Značka Garnier se po-prvé rozhodla bojovat proti stárnutí pomocí přidaných rostlinných buněk, které působí efektivněji na pleť a pečují o ni jedinečným způsobem s ohledem na váš věk. Složky přírodního charakteru jsou získávány z kořínků rostlin, přinášejí dlouhodobou regeneraci živých buněk a jsou šetrné k přírodě.

Reklama