Jak Nuxe Crème Fraîche de Beauté 3v1 můžete používat?

62e8f1e756bccobrazek.jpg

  • Jako krém na den či noc. Hezky se vstřebává a skvěle hydratuje. Hodí se i jako podklad pod make-up. A stačí ho opravdu jen ve velikosti většího hrášku.
  • Jako odličovací přípravek. Zkoušely jsme s kosmetickým tamponem, ale mnohem lépe se nám odličovalo konečky prstů, kdy krém hezky povolil a rozpustil veškerý make-up. Zvládl dokonce i řasenku, jen pozor, aby se vám nedostal do očí. Dočišťovaly jsme odličovací žínkou na obličej a pleť byla velmi spokojená, vláčná a čistá.
  • Maska pro větší hydrataci pleťi. Stačí nanést v silnější vrstvě na pokožku a nechat působit 5 minut a následně přebytečné množství odstranit tamponem či opět žínkou.

Co se nám na Nuxe Crème Fraîche de Beauté 3v1 líbilo?
 
62e8f24e253f9obrazek.jpg
Přijde nám jako ideální společník na cesty. Ušetříte s ním místo v kufru a místo několika produktů vám stačí pouze jeden. Navíc bez kompromisů. Je totiž opravdu dobrý jak v hydrataci, tak při odlíčení.

Připravte se na skvělou vůni mandlového oleje.

Jestli vám záleží na složení kosmetiky, budete nadšení. 98 % všech složek krému je přírodního původu. Obsahuje voda, mandlový olej, glycerin, bambucké máslo, vitamin E a extrakt z červených mořských řas.

Další produkty NUXE najdete ZDE nebo ZDE.62e8f19d214a8obrazek.jpg