Ukažte svou pravou kůži! Už od dávných dob slouží kůže ze zvířat jako praktický oděvní materiál. V historii snad nikdy nenastala doba, kdy by dámy nenosily něco ať už chlupatého, teplého a snobského nebo hladce koženého. Navíc kůže díky své pradávné funkci působí i podvědomě jako smyslný fetiš. Kůže a potisky s motivem zvířecí srsti - to vše láká a zve na zapovězená území. Kůže, kožešina a zvířecí vzory evokují v mužích atavismus, pradávnou touhu po sexu – naturalistický způsob dávných dob popadnout ženu za vlasy a zatáhnout jí do své jeskyně. Na tyto skutečnosti s úspěchem sází celá řada módních návrhářů. Neprodávají jen svůj model, ale i textilní afrodiziakum. Proto jsou neustále v oblibě nejen kůže jako materiál, ale také zvířecí vzory na umělé tkanině. Když máte na sobě něco koženého, nejen, že je to pěkné, ale podvědomě to ostatním (zejména v mužích) připomíná sexualitu vaší osobnosti. Takže, pokud jste na lovu a chcete zapůsobit všemi zbraněmi, vsaďte na modely à la zvěřinec.
Obepnutá kůže vyzařuje pomyslné vzrušení, červená varianta ale působí velice agresivně až vulgárně. V černé je tajemství a nevyzpytatelnost. Hadí vzory, které jsou navíc v současné době strašně IN, vyzařují přímý sex. Had je odjakživa falický symbol samotného mužství a hadí boty, úzké kalhoty, šaty a trička jsou podvědomě velice smyslné. Daly by se nazvat sexem sálající. Vzory ladné zebry vyzývají k lovu skvělé kořisti, která bude stát za to. Tygr a gepard symbolizuje nebezpečí a vládne ostrými drápy. Jsou to ti, kteří se potřebují nechat zkrotit a pak spokojeně příst.
Jen ty kraví vzory… Kdo ví, jak eroticky je muži vnímají? Ale třeba je to v nespoutanosti divokých býků…
Ale pozor! Ve střídmosti je rafinovanost. Pokud to přeženete ve stylu hadí kalhoty, zebří nátělník, krokodýlí boty, leopardí šátek a kraví kabelka, budete působit jako kočkopes nebo kamzíkotygr. A to i ten největší náruživec strachy uteče, protože něco takového nikdy neviděl.