Chcete pro děti kreativní zábavu a chcete je vyhnat od počítače? Máme pro vás skvělý tip pro kluky i holky v podobě kreativních sad pro děti. Určitě se vám budou hry hodit pro volné chvíle nebo na prázdniny. Navíc, můžete je dětem věnovat jako dárek ke Dni dětí!

Albi

Kreativní sady pro děti – více najdete na  www.albi.cz

Albi

Mýdlová laboratoř

albiOpravdová luxusní mýdla! Vytvářejte různobarevná mýdlová zvířátka a květiny, vznášející se v průsvitných mýdlových kostkách. Namíchejte si barvy a vůně pro své vlastní, jedinečné mýdlo. Vymodelujte vícevrstvé mýdlové sošky. Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro Vaše kamarády, maminky nebo babičky. 

Více na www.albi.cz/hry-a-zabava/mydlova-laborator/

Slizová laboratoř

albiVylekej rodinu prdícím slizem! Tato hra určitě zaujme vaše děti! Strašlivé krevní sraženiny a slizké slizožížaly. Vylekejte svou rodinu prdícím slizem a krysími vnitřnostmi. A co si takhle udělat falešný kaviár nebo polévku ze zelené moči? S touto sadou lze vyrobit také slizké nudle, krev i střeva. Co dalšího bláznivého vymyslíte, je jen na Vás.

Více na  www.albi.cz/hry-a-zabava/slizova-laborator/

Hopíková laboratoř

albiExperimentujte s hopíky! Vypusťte hopíky do vesmíru! Objevte vědu o pohybových zákonech a zkoušejte téměř nesplnitelné pokusy. Fantazii se meze nekladou. Tato sada obsahuje dostatek materiálu pro Vaše experimenty, takže pokusy můžete několikrát opakovat.

Více na www.albi.cz/hry-a-zabava/hopikova-laborator/

Parfémová laboratoř

albiOriginální a dokonalé vůně! Voňavé parfémy má rád každý. Během přípravy této sady si užijete spoustu zábavy a s její pomocí dokážete vytvářet věci, na které jste možná ani nepomysleli. Stanete se pravými výzkumníky ve své soukromé parfumérii!

Více na www.albi.cz/hry-a-zabava/parfemova-laborator/

Kreativní sady pro děti – více najdete na  www.albi.cz/hry-a-zabava/hry-pro-deti/kreativni/

Albi

Reklama