Studio LEGO® DOTS

Soutěž o designéra LEGO® DOTS doplňuje čtyřdílný seriál Studio LEGO® DOTS. V barevném studiu plném kreativity a zábavy se představují čtyři oblíbené influencerky. Své náramky a inspiraci k tvoření představí LEA, Not So Funny Any, Naty Hrychová a Jane Laur. Nové díly Studia LEGO® DOTS sledujte každé pondělí na MALL.TV.

Soutěž pro malé designéry a návrhářky

Vytvořte vlastní design a přihlaste se do soutěže. Ty nejoriginálnější návrhy odmění porota složená z herečky a zpěvačky Bereniky Kohoutové, influencera Luboše Kulíška a youtuberky a tanečnice Annie Camel. Odměněno bude 10 designérů. Návrhář nejoriginálnějšího náramku LEGO® DOTS získá své vlastní kreativní studio, a navíc možnost potkat své oblíbené influencery. Dalších devět designérů vyhraje roční předplatné řady LEGO® DOTS, se kterým získají v průběhu jednoho roku celou řadu produktů LEGO® DOTS pro nekonečné tvoření a zábavu.

Jak se zapojit?

Soutěž o designéra LEGO® DOTS probíhá do 15. 10. 2020 na stránce www.lego.cz/designer. Do soutěže se děti zapojí tak, že na speciální soutěžní e-mailovou adresu dots@lego.com zašlou s rodiči nebo zákonnými zástupci svůj originální návrh náramku LEGO® DOTS. Děti mohou navrhnout a vyfotit buď svůj reálný originálně vyzdobený náramek LEGO® DOTS, nebo si mohou na stránkách soutěže vytisknout a vyzdobit podle svých představ papírový náramek LEGO® DOTS.

Více informací naleznete na speciální stránce soutěže Lego.cz/designer.

Reklama