Jediné dětské mléko na trhu, obohacené vitamíny A,D,E,K, vápníkem a bílkovinami, s tučností 2,8%. Kravík je malý šikula, který žije aktivním životem. Pohyb je pro něho každodenní záležitostí, sportuje moc rád.

Kravík je malý šikula, který žije aktivním životem. Pohyb je pro něho každodenní záležitostí, sportuje moc rád.

Není žádný profík ani vrcholový sportovec, ale po hlavě se hrne do všech sportů, některé zvládá bravurně a některé už méně, ale vždy v plném nasazení a bez ohledu na nějaký ten škrábanec…Je to taky takový malý rošťák, který vyvádí „kraviny“, ale ne nějak prvoplánově, takže když nějakou tu klukovinu provede, omluví se, možná se i na chvilku zastydí  nebo to přejde s pokrčenými rameny a šibalským úsměvem, prostě jako by nic... Maminky, že Vám to někoho připomíná 

Jediné dětské mléko na trhu, obohacené vitamíny  A,D E,K, vápníkem a bílkovinami, s tučností 2,8%

kravík

Jedná se o inovaci již zavedené a osvědčené značky. K novému praktickému a modernímu designu jsme přidali i další věci, které děti moc baví – tetovačky! Hravá dětská postavička Kravík se věnuje 7 sportovním aktivitám – basket, fotbal, hokej, koloběžka, skateboard, snowboard, tenis.

Na obalech najdete symbol Mléko z českých chovů – tento symbol je garancí prvotřídní kvality a českého původu vstupní suroviny – veškeré mléko v každém Kravíku pochází z kontrolovaných českých chovů.

Produkty:

Kravík Mlééko 750ml – dětské mléko obohacené vitamíny A, D, E, K, vápníkem a bílkovinami, jediné mléko na trhu s tučností 2,8% , velmi praktické balení opatřené šroubovým uzávěrem (je možné kartón v ledničce jakkoliv položit,  malý neposeda si může mléčko nalévat sám a „nepokecá“ sebe ani kuchyňskou linku, více ho to baví, protože si mléčko z lednice vezme, zvládne ho tam i vrátit a hlavně už bude mít tetovačku!

Maminky ocení, že mimo jiné mléko, díky praktickému šroubovému uzávěru, nenatahuje jiné pachy z ledničky, snadno se uskladňuje ve dveřích lednice, nebo plošně do police, je dostatečně velké, aby podělilo několik dětí, ať už sourozence, nebo kamarády, kteří si přišli hrát, atd.

Každé Kravík Mlééko 750ml je opatřeno sběratelskou edicí tetovaček s Kravíkem, skupinové balení je 2x3ks (tzn. v jednom skupinovém balení většinou najdete  6 různých tetovaček) no a tu poslední sedmou  najdete s troškou štěstí hned v prvním balení z dalšího skupinového balení 

Ochutnejte jediné dětské mléko na trhu, obohacené vitamíny  A, D E, K, vápníkem a bílkovinami, s tučností 2,8%

Kravík mléko s příchutí 250 ml - opatřené brčkem , provedení  - 6 příchutí : mléčný, jahodový, kakaový, banánový, vanilkový, karamelový

Každý si najde svoji nejoblíbenější příchuť, velikostí a brčkem se jedná o praktické balení nápoje do batohu, do auta, na rychlou snídani či svačinu, do školy, na trénink, atd.

Tuba Kravík Nugát 65g

Je velmi praktická, u dětí populární, protože je vždycky po ruce - v kapse mikiny, v bundě, v batohu, prostě tuba je cool! Jedná se o zahuštěné slazené mléko s nugátovou příchutí, které dodá rychlou energii, může to být i sladkost za odměnu, pro děti je nugát velmi atraktivní příchuť.

Najdete v chlazeném regálu, skupinové balení je 15ks v prodejním celopotištěném displeji.

Reklama