V přírodě můžete být při milování načapáni nejen náhodným kolemjdoucím, ale i zvířaty. Svoji zkušenost k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Januše...

Následující čtenářský příspěvek nepotřebuje komentář, snad jen: Dobře se bavte!


Můj příběh o milování v přírodě se udál před více jak 35 lety. Bylo mi sladkých 18 let a právě jsem začala chodit s mým nynějším manželem. Jako vodáci jsme sjeli spoustu řek. Ale na řeku Ohři nikdy nezapomenu. Po celodenním pádlování jsme zakotvili u jedné malé loučky. Postavili stan a vyčerpaně ulehli. Ráno na nás dolehla touha, pomilovat se. Stan, ve kterém jsme spali, bylo tzv. ÁČKO se dvěma tyčemi. Začali jsme se mazlit a pomalu se dostávali k odkládání svršků. Já slastně přivřela oči a najednou - mi můj miláček zařval do ucha: „Kterej vůl?“ S podivem jsem se na něj podívala a uviděla, že mi jedna tyč přistála na zátylku. A nad ním se „zubí“ hlava krávy. To ona strčila zvědavě hlavu do našeho stanu a povalila tyč. Můj milý rychle vyrazil ze stanu, popadl druhou stanovou tyč a vší silou praštil tyčí krávu mezi oči. Ta žalostně zabučela, obrátila se a pádila ke svému stádu, které se poklidně páslo na druhé straně loučky. I přes tento trapas jsme na pobouraném stanu dokončili naše báječné přírodní milování už bez zvířecího „publika“.

Zdraví,
Januše

Pozn. red.: Textneprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis

Reklama