O tom, kterak si kantorka mobilní aparát do hodiny vzala a jaké události to způsobilo, píše čtenářka Bonda. A to nám mají jít učitelé příkladem... téma dne: Mobily a vyzvánění.

Předposlední příběh dorazil dnes od čtenářky Bondy. Přečíst si ho můžete níže...


Svůj první mobil jsem zdědila po synovi před několika lety v době, kdy už měl mobil skoro každý. Moc jsem ho nepoužívala, jen na nejnutnější hovory se synem a SMSkování s kamarády. V práci jsem ho nechávala v kabelce, protože pokud nechci, aby moji studenti v hodinách nepoužívali mobil, tak ani já ho nepoužívám.
Jednou jsem však čekala důležitý hovor kvůli domluvě školního zájezdu, tak jsem si mobil přepla do tichého režimu a vzala si ho do hodiny. Chtěla jsem ho mít pohotově u sebe, ale neměla jsem žádnou kapsu, tak mě napadlo zavěsit si ho k pásku sukně, abych mohla hovor hned vzít. Během výuky jsem si všimla, že nejukecanější holka háže po spolužačkách nějaké papírky, asi psaníčka. Dost to rušilo průběh hodiny, proto jsem šla k ní a jeden papírek zabavila. Chtěla jsem ho hodit do koše, nikdy to nečtu, ale nějak jsem na to zapomněla, a pak jsem psaníčko našla na stole v kabinetu. Tak jsem si ho mimořádně přečetla, a už jsem ho nezahodila, protože jsem s ním pobavila kolegy. Stálo tam:
“Takovů starů kraksnu má a nosí ju za pasem jak frajérka!“

Bonda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsme odměnili dárkem. Tím je oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE.

mys

Reklama