To, že krátkodobé odloučení posiluje vztah, si myslí naše čtenářka placka0. Její příspěvek si můžete přečíst v další dnešní novince.

Máte pravdu, milá placka0, také si myslím, že krátkodobé odloučení je prospěšné. Moc Vám děkuju za příspěvek, přeju pěkný den.


Dobrý den,

odloučení od partnera pokud taková situace nastane, tak se jedná o pracovní cestu. Někdy je to na pár dní, jindy na týdny. A jak to snáším? Zachovávám klid, i když jsem trochu žárlivější povahy :) Se svým drahým se vždy pořádně rozloučíme a že si pak navzájem chybíme je to jedině dobře, protože to je jeden z důkazů pravé lásky. Píšeme si, voláme jak je nám libo. Ale zbytečně to nepřeháníme. Díky tomu, že nejsme spolu, si konečně bez výčitek můžu najít čas jen pro sebe .

Ve dnech „volna“ si užívám náležitého rozmazlování svého těla, které si to zaslouží :)) A večer využiju prázdného domu a pozvu kamarádky. Uděláme si dámskou jízdu, kdyby byl manžel doma určitě by nebyl nadšený, alespoň nejsem doma sama a přijdu na jiné myšlenky. Manželovi věřím a nezahlcuji ho zbytečnými telefonáty a smskami. Krátkodobé odloučení posiluje vztah a aspoň si uvědomíme, jak moc se potřebujeme. Hezký den

placka0

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás zase může vyhrát, tentokrát je to speciální balíček: káva Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je ODLOUČENÍ. Předem děkuju!

bal

Reklama