Děkujem všem čtenářkám za jejich příspěvky, i když jsou krátké. Byla by škoda, abychom je nevydali, takže jsme je zařadili do jednoho a vy si můžete přečíst různé názory na dnešní téma.

Ahoj, já se líčím během týdně, hlavně kvůli práci. Klasika: oční stíny, řasenka, rtěnka/lesk na rty a někdy zdravíčka. Snažím se trochu sladit líčení s oblečením. Během dne sem tam opravím rtěnku. Nejlepší zkušenost mám s řasenkou dvě v jedné, nejprve bílý podklad a pak černá maskara. Během víkendu se nalíčím, jen když vyrazíme do společnosti.

Zdravím a přeji pěkný den. Pavlina

Ahoj, když dovolená, tak dovolená se vším všudy. Na dovolené odpočívá moje tvářička spolu se mnou. Vzhledem k tomu, že jezdíme na hory a říkám si, že mě tam nikdo nezná, tak na dovolené nechávám malovátka i svoji pleť odpočívat. Ne že bych tam žila jako divoška, ale nemaluju se, a o to víc se potom těším, že ze sebe udělám "krásku".

Pamatuji se, jak jsem byla dychtivá - se konečně malovat. A taky se pamatuji, jak kdosi řekl - jakmile se začneš malovat, už to budeš muset dělat pořád.... A je to pravda, okolí je zvyklé na "můj obličej" a kdybych přišla nenamalovaná, budu vypadat jako nemocná. Tak děvčátka, snažte se odkládat malůvky na obličeji co nejdéle!!! Čím déle to vydržíte, tím déle si uchováte přirozenost.

Hanka

Dobrý den,ráda bych se podělila o mé zkušenosti s dekorativní kosmetikou. Je mi sice už 50 let, ale tato kosmetika je můj nejlepší přítel. Zjišťuji, že se bez ní neobejdu. Nejoblíbenějším je řasenka a make-up.Ty nesmí nikdy chybět. Moje líčení se stalo pravidelným denním rituálem a nedokážu si představit nepoužívat tyto prostředky. Někdy si myslím, že jsem takový malý závislák, ale líčení je pro mě vlastně potěšením.

Romana

Já osobně bych se neobešla bez řasenky! Samozřejmě i tužka na obočí, pudr a pomáda na rty. Ale kdybych měla na výběr jen jedno zkrášlovadlo, tak by to byla řasenka. Jsem hodně světlý typ, blond vlasy, modré oči a bez řasenky mám očička malá, jak vyčůrané dírky do sněhu!!!!Ta jediná ze mě udělá kočku, protože zvýrazněním řas úplně prokouknu a nevypadám jak nemocná a unavená!Jinak, líčím se ráda, i o víkendu, ale nedělám ze sebe velikonoční vajíčko.Takže tak............................VIVAT ŘASENKA!!!!

Zdravím. Co se týče líčení, jsem naprostá panna a myslím, že novým kousům starého psa nanaučíš, a tak ze mě jednou bude panna stará. :--))) Líčit jsem se, myslím, i zkoušela, ale určitě ne více než 3x. Prostě mě to nechytilo. A to si nemyslím, že bych o sebe nepečovala, chodím ke kadeřníkovi, na masáže a podobně. Obdivuji všechny ženy, které ráno stráví péčí o svou tvář a vlasy třeba 1/2 hodiny a více. Já si raději pospím. :--)

Musím tedy přiznat, že přibližně jednou za rok se zaseknu v drogérii a koupím si řasenku, jediná věcička, kterou trochu umím používat, ale nakonec stejně vyschne.

Katerinanda

Bez čeho bych se neobešla? To je dost složitá otázka, vzhledem „k pokročilému věku“ a nutnosti se líčit /bez make upu by mě hned přijali na JIP s podezřením na brzkou smrt/. Ale teď vážně. Určitě potřebuji kvalitní krém, make up, řasenku, tvářenku a lesk. Vzhledem k tomu, že mi bylo v mládí vštěpováno, že ještě důležitější než se nalíčit je správně se odlíčit, neobešla bych se bez pleťového čistícího mléka, pleť. vody, krému. Takže říci jeden přípravek je téměř nemožné.

Pozn. red.: Příspěvky nebyly redakčně upraveny.