nosila ještě do nedávna naše čtenářka s nickem mamijarka. Trápily jí křeočové žíly a metličky, kvůli nimž rezignovala na ukazování nohou. Pak se ale našlo řešení...jaké, to už se dočtete v jejím příspěvku

Když jsem byla mladá holka a měla postavičku jak lusk, tak jsem spíš nosila minišatky a minisukně, jelikož jsem postavu měla opravdu hezkou a ani jednu křečovou žílu či metličku. Po porodu jsem sice měla hezkou postavu, ale už jako vdaná paní jsem délku sukní měnila postupně nad kolena pak ke kolenům. Asi do 30 let u mě byla favoritka sukně a šaty.

Pak se  začaly dělat křečové žíly a metličky, tak jsem už nosila převážně kalhoty, jen na zahradu jsem si dala nějaké kraťasy s gumou v pase a koupila jsem si sukni pod lýtka. Pokud jsem chodila do práce či do společnosti, vždy jsem si oblékla kalhoty.

Uznávám, že kraťasy jsou opravdu pohodlné, hlavně na té zahrádce, ale vzhledem k mé ne už dokonalé postavě jsem kraťasy nosila opravdu na zahradu a nikam jinam. Pohodlné bavlněné  a jelikož miluju zelenou barvu,tak byly zelené. 

Pak jsem se dostala pod ruce jednomu skvělému panu doktorovi, který mi doporučil operaci křečáků a rozpuštění metliček a já nadšeně souhlasila. Moje nožky prokoukly, a jelikož nemám ani celulitidu, světe div se, koupila jsem si dvoje karaťasy do půli stehen a je mi fajn a cítím se úžasně. Nosím je na kolo, i do města, jedny jsou béžové a druhé jasně že zelené. I dcera mi je pochválila a posílám fotečku dcery s vnučkama, které taky rády nosí kraťasy všeho druhu a všech délek.

dcera

 mamijarka

Milá mamijarko, díky za povzbuzení pro čtenářky, které se třeba k takovému kroku teprve odhodlávají

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a šortky, milé ženy-in?

  • Nosíte je? K jakým příležitostem? Na jakou délku nohavic si troufnete?
  • Jakou máte nejraději a proč?
  • Jste k sobě kritická? Podle čeho vybíráte kraťasy?
  •  Jakou délku jste nosila dříve a jakou dnes?
  • „Vyrábíte“ si kraťasy ustřižením dlouhých kalhot, nebo si zásadně kupujete originál?
  • V jakých obchodech nakupujete? Ve sportovních, módních, nebo v sekáčích?
  • Kolikatery šortky máte?
  • Nosila byste šortky i jako součást kostýmu, nebo vám to přijde scestné?
  • Co říkáte na šortkový overal?

Napište nám a pošlete třeba fotku svých nejmilejších kraťasů. Nejlépe na sobě.

A vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Máme pro vás ještě jednu úžasnou vůni od Avon. Little gold dress

avon

Reklama