A závěrem přinášíme poslední zbytek vašich snů a přání. Užívejte si večera a zítra zase - Ahoj! ;o)

 

Nioneta

 

 


 

Svůj nesplněný sen si hýčkám už pěkných pár let i přestože vím, že se asi nikdy neuskuteční. Podmínkou by bylo vyhrát hodně, ale hodně velký balík ve Sportce. Protože miluji zvířata (rozhodně víc než většinu lidí), tak bych si koupila veliký pozemek, nejraději na Vysočině a pořídila si útulek pro opuštěná a zraněná zvířata. Ale nejenom pro psy a kočky, tak jak je to obvyklé, ale pro všechna zvířata. Je mi jasné, že takový projekt by stál hodně peněz, takže bych si k tomu časem pořídila i ekofarmu, kam by mohly jezdit rodiny s dětmi a být alespoň chvíli v kontaktu s přírodou a se zvířaty. Jako součást bych vybudovala středisko hipoterapie a canisterapie pro postižené děti a dospělé. Možná se Vám tento můj sen bude zdát naivní, ale přesto o jeho splnění sním.
Micuška

 

 

Já mít tak neomezené množství peněz, tak zabalím uzlík a cestuju po světě. Vidím jen letadlo na nebi a strašně závidím všem, kteří v něm sedí. Létám hrozně ráda, dokonce jsem dokázala sama na vlastní triko doletět až do Austrálie a přežila jsem… A cestovala bych křížem krážem – sever, jih, východ, západ… Někde v krásném moři bych se vykoupala a pak bych hledala v Norsku polární kruh (i tam jsem už byla). Jo, ženský, zavírám oči a v duchu slyším“připoutejte se a nekuřte“ a sním a sním. A pak oči otevřu a jsem v práci a domů pojedu trolejbusem…

Ale co, díky za podnět k dnešnímu snění, bylo to krásné!

catcat

 

 

 

Ahoj Markéto,
Sním kudy chodím a nejsem žádnej troškař!
Tak před 2 lety byla ta velká sazka 120.000.000,--kč a jsem všude chodila a snila co bych si pořídila.
Nejvíc se mi líbila možnost koupit tu jednu historickou budovu- jezuitskou kolej v KH a udělat z ní pěkný domov pro děti, které jsem si chtěla adoptovat, samozřejmě co nejvíc:-)))
Pak stavět ubytovací prostory pro mladé rodiny - škoda, že se ty sny bohužel nedají uskutečnit, myslím si že by mohli spoustě lidí prospět.
Ale až bude zase velká sportka........???
Člověk nikdy neví!?,-)
kočička

 

Sním si o tom, že se mi jednou podaří znovu přivolat barevný sen, plný konkrétních pocitových vjemů a neskutečného štěstí. Dvakrát se mi to podařilo, zdál se mi opravdu v rozmezí jednoho roku dvakrát a některé detaily vidím dodneška.

Touláme se rádi po horách a tam se to všechno odehrávalo.

Začíná se stmívat, sluníčko červená, fouká silný vítr, stojíme na skále, pod námi údolí, civilizace na hony vzdálená, cítím, jak mi plíce praskají pod nápory ostrého vzduchu, ale mám pocit, že mi patří celý svět,  jsem neuvěřitelně lehoučká a plná zvláštní energie.

Rozpažím ruce, vítr se do mě opírá a já najednou letím, vznáším se, kroužím,  je to hrozně snadné, samozřejmé, pobízím manžela a synka ať to zkusí taky, zhora se dívám na jejich udivené obličeje, popadne mě euforie a začnu dělat přemety, zkouším lety střemhlav a líbí se mi to čím dál víc ...

Konec není žádný, logiku to nemá, ale jednou za čas se proletět, že nechci moc ?

 

Hezký víkend přeje

Čárina

 

Reklama