Páteční editace končí, ale víkend právě začíná, a to je důvod k optimismu. Přeji vám, milé čtenářky, ať si odpočinete, ať už doma, na chatách a chalupách, nebo kdekoli jinde, a nezapomeňte, za námi na ženu-in můžete přijít kdykoli...

Dnes večer se možná sejdeme také u televizních obrazovek, přesně v 19.45. Jak už vás na začátku týdne upozorňovala moje kolegyně Veronika Pavlíková (čtěte zde), dnes hrají naši hokejisti první zápas s týmem Slovenska. Budete ho sledovat?

Chtěla bych vám dnes poděkovat za vaši milou společnost a příspěvky, které dorazily do redakční pošty. Odměním dva z nich - dvěma krásnými knihami. Čtenářce s nickem Boženečka posílám knihu Andělé nám dávají odpoveď na otázky smyslu života z Knižního klubu... třeba v ní najdete odpovědi i na to, co vás právě trápí.

Příspěvek od Boženečky čtěte ZDE (klikni).

andele

A čtenářce s nickem miuka posílám horkou novinku, poslední román mého oblíbeného českého autora, Miloše Urbana, Přišla z moře (nakladatelství Argo). Tuto knihu mám právě rozečtenou na nočním stolku a slibuji, že se u ní nebudete nudit. :)

Příspěvek od miuky čtěte ZDE (klikni).

more 

A na rozloučení ještě přidávám jeden psí pozdrav od Olivera... poslala ho do redakce jeho panička, čtenářka Vodfon.

oliHaf, haf, haf!
Když jsem byl ještě štěňátko, užil jsem si v psím kolektivu spoustu legrace... Panička vysypala prasátko, koupila  nám velikánskou  zahrádku  i s chatičkou. Je v lese, takže mám vycházky na čerstvém vzduchu. Nejvíce mě baví houpačky, vždy se snažím urvat lepší místo a být tam první. Také koupel v jezírku je skvělá, ale to dělám tajně. Moc rád bych si hrál s leknínama, to by byla mlsečka... Když jsem byl maličký, ujížděl jsem na Ibuprofenu. Ukradl jsem paničce  400 mg z kabelky. Měl jsem těžkou otravu. Nepohrdnul jsem ani fialkami s květináčem, nůžky a kořeny muškátu. Ježíška i s ovečkou z betléma. Na toxikologickém centru už paničku znají!

Haf, haf, haf
Oliverek

(Vodfon :-P - S pejsky nikdy nejsem sama!)


Přeji vám, spolu s Oliverem, ať nejste sama ani dnes, ani o nadcházejícím víkendu - a ani kdykoli jindy!

Reklama