V dnešní uspěchané době je dobré dětem připomínat správné fungování rodiny, přátelství a zvládání emocí. S tímto vám může pomoci Sylvanian Families. Znáte tyto roztomilé postavičky? Seznamte se…

Kdo jsou Sylvanian Families?
Lidé z celého světa milují Sylvanian Families již od roku 1985. Jsou to postavičky zvířátek vyrobené s nostalgickým nádechem, které přitahují lidi různých věkových skupin.
Filozofie Sylvanian Families je postavena na 3 konceptech: příroda, rodina a láska a na tomto základě si může dítě rozvíjet sílu představivosti a učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity. Sylvanian Families je tady od toho, aby v dětech rozvíjela klíčové sociální dovednosti. Všechny rodiny bydlí v Sylvanian vesničce, kde všechny těší žít v blízkosti přírody. Naše značka nabízí spoustu herních možností a činností, které se mohou objevovat v různých herních vzorech. Děti si tak můžou vytvářet své vlastní příběhy.

Každý se může stát členem rodiny a učit se laskavosti, přátelství a lásce k druhým.


Rodina hnědých veverek - "Taťka, mamka a 2 děti rodiny Hnědých veverek . Náherné postavičky s chlupatým ocáskem. Výška maminky a tatínka je 8 cm, dětí 6,5 cm. Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavičku lze otáčet. Očička jsou z černých korálků a oásek je vyroben z umělé kožešinky. Oblečky lze svlékat a opakovaně oblékat.

K dispozici je řada domů, obchodů, nábytku a doplňků, a každé z nich jsou vyrobeny do nejmenších detailů. Každá postava má milý, jedinečný výraz, dobrý tvar a velikost. Semišem potažená figurka při doteku umocňuje v dětech pocit jemnosti vzhledu. Končetiny jsou pohyblivé.

Sylvanian Families je „evergreenová“ hračka. Oslovuje širokou skupinu holčiček, ale také chlapečků a nabízí spoustu možností a rozmanitých situací jako u hry s panenkami, zdobení domů, sestavování nábytku a převlékání. Neexistují žádná pravidla, která by dětem bránila vytvářet si své vlastní příběhy.

Sylvanian Families podporuje zdravou hru, která pomáhá rozvíjet myšlenky a emoce. Domečky jsou navíc kompatibilní. Ať už si vaše dítko zamiluje rodinku kočiček, ježků, klokánků, myšek, pejsků, věřte, že i vás jako rodiče krása a něžnost zvířecích rodinek brzy zatáhne do hry. A to je to nejdůležitější. Hrát si spolu s dětmi.

V základní nabídce najdete převážně čtyřčlennou rodinu zvířátek. Jako to je v mnohých rodinách, tatínek, maminka a dvě dítka. U některých rodinek, např. oříškových veverek, si můžete ještě dokoupit krásná miminka.


Rodina myšek Marshmallow - čtyřčlenná sada s maminkou, tatínkem, synem a dcerou. Rodina Marshmallow myšek je rozkošná rodina charakteristická svými okvětními plátky v uších. Otec milující jídlo, chytrá maminka, syn s úžasnou pamětí a dívka vynikající v aritmetice, tvoří nádhernou rodinu. Figurky jsou vyrobeny z plastu, který je potažený jemňounkým sametem. Očička jsou z černých korálků. Všechny končetiny jsou pohyblivé a hlavička otáčecí. Oblečení je vyrobeno tak, aby se dalo opakovaně svlékat a oblékat. Výška rodičů je 8 cm a dětí 6,5 cm kombinaci s domečky, nábytkem a dalšími postavičkami bude hra ještě zábavnější (prodávají se samostatně). Věk: 3+.

Ale to není vše!

Všechny děti milují počítače a interaktivní hry. Bez těch to v dnešní době nejde. Na stránkách http://sylvanianfamilies.net/cz/ si vaše děti mohou vybrat z několika zábavných her. Ať to jsou puzzle, pexeso, omalovánky či vystřihovánky, hlavní jsou příběhy, které mohou děti svou hrou ovlivnit. Nechte občas vaše děti s rodinkou Sylvanian Families žít krásné naučné příběhy.

Více inspirace najdete na stránkách http://sylvanianfamilies.net/cz/

Podívejte se na video:

Několik tipů na doplňky Sylvanian Families... I takto může vypadat vysněná vesničky vašeho dítka. Fantazii se meze nekladou.

Základní patrový domeček je ideální volbou pro ty, kteří začínají s rodinami Sylvanian Families! Tato sada vše v jednom obsahuje dvoupodlažní dům, figurku(čokoládový králíček holčička) a nábytek.
Základní patrový domeček má oddělitelnou horní podlahu, kterou lze umístit vedle přízemí, a vytvořit tak širší prostor, s nímž si lze jednodušeji hrát. Schody jsou jako samostatná jednotka a lze je umístit na libovolné místo. Okna jsou vybavena okenicemi, které lze během hry otevřít a zavřít.

Základní patrový domeček


Patrový dům se světly

Připojte domeček k Patrovnému domu se světly a vytvořte velký třípatrový dům (prodává se samostatně). Spojte tyto dva domy dohromady a vytvořte největší dům v Sylvanian vesničce. Můžete vyzkoušet i jiné druhy kombinací.

Spojením Základního domečku a Domečku se Světly získáte krásný baráček pro všechny zvířátka

Velké množství doplňků najdete v katalogu ZDE.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama