Hitem letošní sezony jsou šperky, jemné, masivní, ale hlavně zajímavé. In jsou šperky finančně nenáročné, avšak atraktivní, které upoutají pozornost. Jediný pohled stačí, aby okolí poznalo, jaký máte vkus.

 

Máte ráda jemný šperk?

 

Sada Lovelight – Náhrdelník Lovelight a náušnice Lovelight, Avon

Se sadou Lovelight nikdy nesáhnete vedle. Klasika, která nikdy neomrzí - náušnice a náhrdelník z bílého kovu a se světlemodrým kamínkem. Obdélníkový kámen je vsazen do masivního stříbřitého okraje zdobeného filigránem. Přívěšek i náušnice jsou ve shodném designu. Délka postříbřeného řetízku je příjemných 40 centimetrů a dalších 9 centimetrů má zapínání. Náušnice jsou vzadu na pojistku. Upozornění pro alergiky - výrobky neobsahují nikl.

Stálá cena náušnic: 269,- Kč, stálá cena náhrdelníku: 449,- Kč

Cena z katalogu C11: Naušnice: 169,- Kč, náhrdelník za 249,- Kč

 

  

Sada Silver Drops, Avon

Zajímavé náušnice ze šesti vzájemně se proplétajících drátků o délce cca 7,5 centimetrů krásně lemují jemné nalíčení tváře. Při jakémkoli pohybu se náušnice jemně rozezvoní a zajímavě se pohupují na stříbřitém očku. Ve shodném provedení i přívěšek, zavěšený na 38 centimetrů dlouhém řetízku. Šperky neobsahují nikl a jsou vhodné na každodenní nošení i pro večerní příležitost.

Stálá cena náušnic: 269,- Kč, stálá cena náhrdelníku 269,- Kč

Cena z katalogu C11: Naušnice: 159,- Kč, náhrdelník za 159,- Kč

 

  

Je libo něco výraznějšího?


Prsten Sensation, Avon

Masivní prsten se třpytivými kamínky je vhodný pro každodenní nošení i pro slavnostní večery. Prsten je nabízen ve 2 univerzálních velikostech, které jsou nastavitelné podle potřeby. Jeho stříbrná barva bude na jemné ruce zcela nepřehlédnutelná a automaticky upoutá pozornost nejednoho muže. Prsten neobsahuje nikl.

Stálá cena 449,- Kč

V katalogu C11 cena: 199,- Kč

 

  

Více informací na infolince 257 089 189 nebo navštivte www.avoncosmetics.cz