6038b356d5c83obrazek.png
Zásnuby jsou nezapomenutelným momentem pro každý pár, a tak je potřeba věnovat odpovídající pozornost výběru prstenu. Česká rodinná zlatnická firma JK Jitka Kudláčková pomáhá svým klientům vybrat nebo vytvořit zásnubní prsten přesně podle jejich představ. V prodejně v Praze lze vybírat z široké nabídky zásnubních prstenů, pokud má ale klient speciální požadavky, zkušení zlatníci vytvoří prsten přímo podle jeho individuálních přání. „Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi. Poradíme s výběrem, šperk na zakázku navrhneme a vyrobíme. Prsten, který nakonec ozdobí ruku budoucí nevěsty, bude odrážet přesně to, jaká je a co má ráda,“ říká Jitka Kudláčková. „Vybírat s vámi budeme z palety kvalitních materiálů, přírodních kamenů a nejrůznějšího provedení. Šperk budeme tvořit s cílem, aby doplnil krásu a podstatu vaší partnerky,“ dodává. Nejdoporučovanějším materiálem pro výrobu zásnubního prstenu je zlato, protože je stabilní, hodnotné a nabízí výběr ze tří barev. Přírodní kameny pak dokreslí krásu samotného prstenu.
6038b3a182148obrazek.png
Alice Bendová si vybrala zásnubní prsten z dílny JK Jitky Kudláčkové

Cílem značky JK, která letos oslaví 30. narozeniny, je doprovázet klienty při důležitých momentech jejich života a pomoci jim vyjádřit hluboké city k jejich blízkým. „Zásnubní prsten bývá často prvním šperkem, který u nás klient vybírá. Na to zpravidla navazuje výběr snubních prstenů a jak život plyne, objevují se další výrazné momenty jako narození dítěte, narozeniny nebo nejrůznější výročí,“ vysvětluje Jitka Kudláčková a dodává. „Jsme moc rádi, že si naše zlatníky vybrala také Alice Bendová, která je naší klientkou. Učaroval jí prsten z kolekce JK Diva. Její partner se tím inspiroval a nechal jí k zásnubám vyrobit výjimečný a velmi detailně propracovaný prsten s výrazným centrálním diamantem a padesáti malými diamanty okolo. Celkově tak tento šperk připomíná květ.“ 
60377488d922eobrazek.png
Alice Bendová si vybrala zásnubní prsten z dílny JK Jitky Kudláčkové

Všechny kolekce značky JK si můžete prohlédnout na webových stránkách www.jk.cz a zakoupit je online v e-shopu. Jakmile to vládní opatření dovolí, odborní prodejci se budou klientům opět věnovat v prodejně Filadelfie v BB Centru v Praze 4. Do té doby jsou k dispozici pro konzultace a asistenci při výběru online nebo telefonicky. 
603774b947c84obrazek.png
603774d4d5b2bobrazek.png
603774efc54a0obrazek.png
JK Jitka Kudláčková nabízí snubní prsteny z bílého, červeného či žlutého zlata s přírodními drahými kameny jakými jsou diamanty, safíry nebo rubíny.

Tipy pro výběr zásnubního prstenu

  • 1. Podívejte se, jaké šperky má vaše partnerka ráda a z čeho jsou vyrobené. Ženy většinou preferují zlato, které má tu výhodu, že je možné vybírat ze třech barev.
  • 2. Prohlédněte si její šatník. Mění se neustále podle trendů nebo má ráda klasické kousky nebo dokonce vintage? Design prstenu by měl být v souladu s jejím stylem.
  • 3. Zamyslete se nad velikostí. Je vaše partnerka subtilní nebo spíš vysoká? Má menší ruce nebo dlouhé prsty? Podle toho s vámi odborný asistent prodeje vybere ten nejvhodnější design.
  • 4. Bílý diamant je pohádkovou klasikou. Některé ženy ale mají rády barvy, zamyslete se proto nad oblíbenými barvami vaší vyvolené. Podle toho se dají vybírat barevné kameny, které jsou v současné době velmi trendy. Možností je také kámen podle znamení, ve kterém byla narozená.
    6037752339c49obrazek.png
Reklama