robin hood

Britská centrála cestovního ruchu VisitBritain a společnost Bontonfilm spojily síly při uvedení nového „Robina Hooda“ s Russellem Crowem v hlavní roli legendárního zbojníka. Film láká návštěvníky do kin klasicky na boj Robina za spravedlnost, jeho romantickou lásku k Marion (Cate Blanchet), ale i na dech beroucí záběry na nádhernou britskou krajinu.

robin hood

robin hood

Atmosféra filmu Vás vtáhne a naláká k návštěvě středověkého hradu v Nottinghamu a objevování tajemství sherwoodského lesa nebo pobřeží v národním parku Pembrokeshire. „Rádi bychom filmovým fanouškům umožnili odhalit legendu Robina Hooda. Proto jsme připravili speciální cestovatelské stránky k filmu, kde kromě traileru naleznou i mapu s filmovými lokacemi nebo itininerář Robina Hooda. Stránku spustíme 13. května na adrese www.visitbritain.cz/robinhood,“ prozrazuje zástupce VisitBritain Jan Herget.

robin hood

robin hood

Díky projektu spolupráce mezi filmovým studiem a VisitBritain vznikla unikátní výstava filmových kostýmů a filmových rekvizit pod názvem „Robin Hood - the movie“. Výstava běží od 23. března na hradě v Nottinghamu a v sherwoodském návštěvnickém centru.

robin hood

robin hood

Součástí partnerství je exklusivní soutěž o dobrodružný zájezd po stopách Robina Hooda, který zahrnuje mimo jiné středověký banket se šerifem, lukostřelbu v Sherwoodském lese, návštěvu nottinghamského hradu, katedrály v Lincolnu a pobyt v luxusním hotelu Holiday Inn.

sherwood

sherwood

sherwood

Máte rádi legendu o Robinu Hoodovi? Pak se zapojte do naší soutěže o dva lístky na slavnostní premiéru filmu Robin Hood dne 12. 5. 2010 od 19.00 (den před oficiální premiérou)

Reklama