Pokud se chcete vydat na ostrov Lanzarote, máme pro vás krásný tip s doporučením
.
 

Lanzarote je ostrovem sopek. Nesčetné kužely a zuhelnatělá údolí, jež tvoří záhadnou a jedinečnou krajinu. Není potřeba si představovat měsíční krajinu, stačí navštívit tento ostrov. Jeho dojemné vesnice jsou světlé a veselé, jeho břehy jsou obklíčeny ostrůvky a útesy, jeho pláže jsou široké a krásné. Objevíte zde pocit člověka na místě, kam ještě nikdo nikdy nevkročil. Kontrast úplně bílých domečků s barvou lávy působí dojmem čisté, velmi pokorné krajiny, v níž dříme zvenčí neklidný mír.

 

Naším tipem na dovolenou s dětmi, místo, kde si užijete pohodu, je tento krásný hotel:

 

SANDS BEACH VILLAS RESORT   Oblast: Costa Teguise  


Poloha:
v klidné části letoviska Costa Tequise, s přímým vstupem na pláž a na plážovou promenádu. V blízkosti centra se všemi restauracemi, butiky a nočními podniky. Od letiště vzdáleno 16 km.
Vybavení objektu: hostům je k dispozici 6 bazénů a v zimních měsících 1 vyhřívaný, laguna z mořské vody se soukromou písčitou pláží, 2 restaurace, 2 bary, noční club s živým představením každou noc, animace, miniklub, česky mluvící personál.
Pokoje: prostorné a elegantní apartmány s kapacitou až 6 osob jsou vybaveny kompletně zařízenou kuchyní se sporákem a troubou, myčkou, velkou ledničkou s mrazákem, mikrovlnnou troubou, atd. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, satelitní TV, telefon s přímou linkou, trezor, jídelní kout s rozkládací postelí, pohodlnou ložnicí s velkými úložnými prostory a koupelnou s vanou, bidetem a WC. Všechny bungalovy mají soukromou zařízenou terasu s výhledem na bazén anebo bočním výhledem na moře.
Stravování: v případě zájmu je možné přikoupit snídaně nebo polopenze, které jsou podávané à la carte. Výběr z rozsáhlého jídelního lístku.
Sport: dětské hřiště, tenisové kurty, moderní posilovna, centrum pro zdraví a krásu, škola windsurfingu.
Obchody: přímo v resortu je dobře vybavená samoobsluha. V pěší vzdálenosti se nachází mnoho dalších obchodů a butiků.
Pláž: v bezprostřední blízkosti resortu.
Internetové stránky: www.sandsbeachvillas.com

 

 

Více na www.canariatravel.cz

Na Gran Canarii, na Tenerife a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6,
případně na telefonu: +420 / 221 969 224
nebo                        +420 / 221 969 234
mobilní operátor                  602 313 049 
fax                                     224 946 391 
nebo                                  224 948 025.

Otevřeno je sedm dní v týdnu!