GERnéticVýstavní dekolt je vizitkou každé ženy, která dbá o svůj zevnějšek. Stejně tak, jako celé lidské tělo, je i tato jeho část vystavena každodennímu náporu škodlivin způsobujících jejich předčasné stárnutí. Na celém světě jsou miliony těch, které se nebály v boji za krásná prsa podstoupit složité, často i několikanásobné invazivní zákroky. Dnešní doba ale nabízí i jiné způsoby, jak docílit plnějšího poprsí již během několika dní.

Tvar poprsí závisí zejména na stavu pokožky a podpůrných svalů. Za pomoci kolagenu a elastenu drží jejich vlákna prsa hezky hladká a vypnutá. Přestože tělo samo produkuje značné množství těchto látek, jejich dalším dodáváním do pokožky lze napomoci křivkám vytvarovat se do vysněné podoby. Vědci z laboratoří GERnétic vyvinuli pro takovou péči speciální řadu produktů určených k aplikaci na dekolt.

Francouzská kosmetika GERnétic nabízí speciální ošetření „Intenzivní hydratace a vypnutí pokožky dekoltu“, jehož výsledky jsou měřitelné již po první aplikaci přípravků - Seino, Macro 2000 a Endo Special+. Nejlepší výsledky při ošetření lze dosáhnout kombinací jednotlivých přípravků, které obsahují vysokou koncentraci účinných látek a substancí prostřednictvím kterých se pokožka viditelně zpevňuje a revitalizuje.

GERnéticSEINO (tonik) - přípravek tonizuje, stimuluje, zabraňuje poklesnutí poprsí, ke kterému dochází díky nevyrovnané stravě, redukčním dietám či opalování. Používá se při každodenním ošetření poprsí takzvanou „efleráží“ do úplného vstřebání.
ENDO SPECIAL+ (buněčný stimulátor) - přípravek přináší intenzivní regeneraci pojivové tkáně, zvýšení svalového tonusu, obnovení kolagenových a elastinových vláken a elimanci volných radikálů. Malé množství stimulátoru aplikujte na dekolt a jemnou efleráží zapracujte do úplného vstřebání.
MACRO2000 (krém) - přípravek je určený k modelaci poprsí a k ošetření ochablých prsou, má výrazné zpevňující účinky. Nanáší se v malém množství na celé poprsí a dekolt, nejlépe po vstřebání tonika SEINO a ampulky ENDO SPECIAL+.

Péče o poprsí a dekolt v kosmetickém salóně GERnétic patří k exkluzivním kúrám, které přináší klientkám hluboký pocit uvolnění, relaxaci a díky viditelným výsledkům také zvýšený pocit sebevědomí.

GERnétic

Více informací naleznete na www.gernetic.cz nebo navštivte facebookové stránkywww.facebook.com/GERnetic.cz.

facebook

 

Reklama