Některé ženy Valentýna neslaví, ale kytička je potěší. Jiné ho naopak mají rády a některé ho pojmou trochu jinak. Třeba jako Lída. Tu její záletný manžel vytočil tak, že si pro něj připravila hodně speciální překvapení ke svátku všech zamilovaných. Odvážná to žena, která z nás by měla tu kuráž udělat něco podobného?

pálka

Lída, pojala svátek zamilovaných opravdu netradičně, její manžel nejspíš takový „dáreček“ opravdu nečekal. Jenže ona k tomu měla pádný důvod a to se ještě zachovala celkem slušně. „S mým manželem jsme spolu 14 let. To, že je to trošičku proutník, jsem věděla, ale myslela jsem si, že už ho tohle blbnutí přešlo. Jenže, ono ne.“ Když Lída viděla fotku svého manžela v objetí a s jazykem v krku jiné ženy, popadl ji běs, takže mu připravila vskutku originální vyznání.

Nevěra není záležitost nijak komplikovaná, naopak zcela jednoduchá, je to záležitost vhodné pohovky.
Napoleon Bonaparte

„Měli jsme naplánovanou večeři, ale já marodila s angínou. Když manžel přišel s prosíkem, jestli teda může jít s kamarády na šipky, nic jsem nenamítala. V tomhle stavu bych se nejraději neviděla ani já. Hledala jsem něco na internetu, otevřela jsem omylem okno jiného prohlížeče a vyjel mi tam jeho e-mail. Podívala jsem se, jelikož jsem tam viděla e-mail s vykřičníkem a napadlo mě, že ten vůl zase něco nezaplatil.“ Lída by raději, kdyby viděla upomínku za nezaplacenou fakturu, místo oné fotky a milostného vzkazu od nějaké Kačenky. „Sice to nebylo prvně, co jsem na něco takového přišla, ale stejně mě chytil vztek. Chodila jsem po domě, přemýšlela, co budu dělat, v tom jsem viděla klíče od jeho milovaného a vytouženého auta, které zbožňuje snad víc než mě. Nápad byl na světě.“

Lída je žena činu, vzala baseballovou pálku, co mají doma, a šla do garáže. Odemkla auto, aby nespustila alarm, a dala pár dobře mířených ran do předního skla auta. Do díry od jedné rány vložila Valentýnku, do ní vytiskla fotku a přiložila mail od Kačenky. „Ten pocit, když jsem vytvořila svůj velkolepý dárek, byl fantastický, ten vztek ze mě totálně odpadl,“ směje se Lída.  To, že pan manžel ráno asi koukal, je bez debat. Podle Lídy se to ale obešlo bez velkých hádek. Jo, to je tak, když má někdo máslo na hlavě.    

Čtěte také:

Reklama