Která z nás by se občas nezasnila a neviděla samu sebe perfektně nalíčenou s dokonalým účesem a přesně padnoucím oblečením. Jenže znáte to. Ráno fofr, rychle se nasnídat, vypravit děti, namočit nosánek do pudru a už je čas utíkat na tramvaj. Samozřejmě – toto je velmi zjednodušená představa. Většina z nás o sebe pečuje a snaží se vypadat hezky a přitažlivě každý den. A je to tak správně.

Ale přiznejme si otevřeně, že představa zkušených rukou kvalifikované kosmetičky, šikovných nůžek nápadité kadeřnice a bystrého oka vizážistky, které by náš vzhled dotáhly k naprosté dokonalosti, je velmi lákavá.

 

Každá z nás má někde nějaké slabší místečko, s kterým bojuje a všemožně se snaží ho zakrýt. Pupínek, větší nos, kulaté tváře… a tak by nám ony zkušené ruce a oči jistě přišly vhod.

Čtenářky Ženy-in.cz mají nyní příležitost soutěžit o několik hodin, strávených v laskavé péči předních odborníků z oblasti kosmetiky, kadeřnictví a vizáže.

Zkrátka té, která bude vylosovaná, se splní její sen a stane se obletovanou a hýčkanou ženou.

 

Aby její proměna byla dokonalá, bude mít také jedinečnou příležitost vyzkoušet si barevné kontaktní čočky značky ACUVUE® a zjistit tak, jak by se její obličej proměnil s barvou očí.

A proč si nezaexperimentovat? Navíc s kontaktními čočkami, které jsou opravdu vynikající kvality.

Pojďme si je trochu představit.

 

1•DAY ACUVUE® COLOURSTM  jsou první jednodenní barevné kontaktní čočky na světě. Jsou ideální jak pro každodenní, tak i pro příležitostné nošení. Můžete je použít třeba na večírek, do divadla, či do kina.

Nejenže neuvidíte místo filmu jen podivné šmouhy, ale dokonce i oslníte společnost svým výjimečným pohledem.

 

Že nepotřebujete korekci zraku, ale přesto byste ráda měnila barvu svých očí? I v tomto případě sáhněte spolehlivě po 1•DAY ACUVUE® COLOURSTM .

 

1•DAY ACUVUE® COLOURSTM jsou k dispozici v praktickém 10kusovém balení a v pěti úžasných krycích odstínech: safírové, kaštanové, šedé, medové a zelené.

Díky unikátní technologii Colours-Wrapped-In-Comfort™ jsou barevné pigmenty uzavřeny uvnitř čirého materiálu kontaktní čočky. Barva se tak nikdy nedotýká očních tkání a čočka je

dokonale hladká a pohodlná.

 

Můžete si nejen vybírat barvu svých očí podle nálady či podle barvy svého svetříku, ale ještě poskytnete svému zraku ochranu před UV paprsky! 
Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou náhradou slunečních brýlí a dalších ochranných pomůcek, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí.

 


Proměna s Acuvue bude probíhat ve Studiu Bomton /www.bomton.cz/ v jejich salonu v Myslíkově ulici, kde se na vás již velmi těší.
Tak - milé dámy - směle do toho. Odpočinout si, nechat se opečovávat a trošku si pohrát se svým vzhledem je určitě příjemně strávený čas. O tomto studiu si více přečtete v připravovaném článku.

 

Soutěžte ZDE, držíme vám palce!

 

 

 

 

 

Reklama