Jaro v plném proudu. Venku to pípá a cvrdliká, ve stráních šustí. Všechno živé v přírodě se páruje. Je tu květen, měsíc lásky, a my si v první editaci budeme posílat zamilované a erotické básničky.

Dobré ránko!

Je druhý máj. Třeba já, když vyhlédnu z okna, vidím na rybníce místního monogamního kačera, jak prohání svoji družku. Příroda postě křičí, že je čas na lásku.

My si dnes o ní budeme psát v řeči vazné...

Téma dne 2.5.2013: Básně plné touhy a vzrušení

  • Dostala jste někdy milostnou či erotickou básničku?
  • Nebo jste třeba sama nějakou takovou napsala?
  • A máte ji schovanou?
  • Pamatujete si ji?

Máme tu měsíc lásky. Posílejte k dnešnímu tématu milostné a erotické básničky, které jste dostaly nebo samy napsaly. Můžete je zakomponovat do krátkého příběhu, který se k nim váže. Jedna z přispěvatelek od nás za básničku obdrží dvě srdcové čokolády Milka – pro sebe a pro svého partnera. Příspěvky posílejte nejpozději do 2.5.2013, 15.00 hodin na známou e-mailovou adresu Redakce@zena-in.cz. Jestli se z jakéhokoli důvodu stydíte (třeba je básnička příliš intimní), napište zkraje příspěvku, že chcete, aby byl zveřejněn anonymně.

A pokud jste žádnou milostnou básničku nedostala a zatím ani nenapsala, vyzkoušejte to právě dnes! Třeba jí svého partnera potěšíte.

milkamilka

Reklama