Jak vám voní jaro, milé ženy-in? Co už rozkvetlo pod vašimi okny? Na kterou typicky jarní vůni se těšíte? Bez které vůně by pro vás nebylo jaro jarem? Dnes si budeme povídat na voňavé jarní téma. Jste rády? Já věřím, že ano. Vždyť která žena by neměla ráda vůně.

Prozradíte nám tu svou? Nemusí to být zrovna květina, kvetoucí keř, nebo strom. Můžete nás překvapit tou svou jarní vůní, která může být úplně netypická.

Na vaše příspěvky o jarních vůních se moc těším na redakční adrese: redakce@zena-in.cz

Heslo dne: „Co vám na jaře voní?“

Já vám mohu nabídnout tento voňavý dárek. Určitě stojí za námahu, aktivitu i váš čas, co říkáte?

naf naf

Nová svěží vůně NAF NAF – Fashion Instinct je určena pro mladé ženy, které jsou elegantní, sexy a orientují se v módě. Je to vůně, která vybízí k rozpustilosti a drzosti, je znovuobjevením smyslových vjemů našeho dětství, je jemná a slastně uklidňující jako sladká slova šeptaná na jemnou kůži, která probouzí hluboké smyslové vnímání.

 

Jiskřivý extrakt z pomeranče exploduje s kyselým jablkem a dotek hořkých mandlí zvýrazní tuto unikátní nótu. Dynamická kombinace červených bobulí je podpořena růžovým olejem a jasmínovými lístky. Základní nóty jsou spíše klasické a podporují úplnost této svěží vůně.

 

Exkluzivně v SEPHOŘE!

 

Ceny a další info na webu: http://www.aprodelta.cz/fashion-instinct

 

Reklama