rene-furterer-karite-bezoplachova-kremova-pece-pro-suche-a-poskozene-vlasy-21.jpgSlunce, chlorovaná či slaná voda, fénování, nebo naopak chlad – to všechno jsou nepřátelé krásných zdravých vlasů, proto jsme vyzkoušely KARITÉ NUTRI Intenzivně vyživující denní krém od René Furterer Paris. Bezoplachový produkt se může aplikovat kdykoli během dne a našim vlasům dost svědčil.

Zde jsou naše recenze:

Markéta Škaldová, redaktorka


Mám hodně dlouhé vlasy, které vyžadují intenzivní péči. Vybírám si především takové produkty, které hloubkově hydratují a regenerují. KARITÉ NUTRI se 100% přírodními aktivními látkami je ten pravý výrobek, který poskytuje mé hřívě to, co si žádá. Bezoplachový intenzivně vyživující krém je speciálně navržen pro suché vlasy, které mě osobně tu a tam trápí. Můžete jej aplikovat kdykoliv během dne. Já jej nanáším i několikrát denně, především tehdy, kdy mám pocit, že vlasům něco chybí. Sympatická mi je lehká gelová textura i vůně. KARITÉ NUTRI Intenzivně vyživující denní krém bych doporučila všem ženám, které se chtějí stejně jako já pyšnit nádhernými a především zdravými vlasy.

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Slaná i chlorovaná voda a spousta slunce - to všechno dalo mým vlasům na dovolené zabrat. V kufru už nebylo místo, žádný vlasový balzám jsem s sebou nevezla a byla to chyba. Nyní je čas vrátit vlasům jejich lesk a hydrataci. Testování produktu KARITÉ NUTRI přišlo ve správnou chvíli. Nanášela jsem poslední dva týdny bezoplachové mléko a vlasům dělalo dobře. Vrátil se jim lesk i pružnost. Vyzdvihla bych i krásnou svěží vůni verbeny a pomerančů i lehkou gelovou texturu krému.

Rene-Furterer-Logo.jpg


Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama