I když dnes slavíme Vánoce možná trochu jinak než generace před námi, starosvětský šarm těchto svátků stále znovu překonává všechny módní trendy. Dovolte starým obyčejům a vzpomínkám na dětství ožít v kouzelných kolekcích Villeroy & Boch. Nejenže zkrášlí nejkrásnější období roku, ale navíc potěší všechny, kdo si rádi dopřejí u vánočního stromku doušek nostalgie.

stromecek

ve

medove

vlacek

Ozdobte svou jedličku či smrček postavičkami nebo vláčkem z kolekce Nostalgic Ornaments. Roztomilí méďové, houpací koníčci, vojáčci, mašinka nebo Santové vznikli z kvalitního německého porcelánu a jsou ručně malovaní. Milovníky starých časů potěší kolekce hracích skříněk Nostalgic Melody. Vzpomeňte si na doby, kdy byl Štědrý večer vyvrcholením všech celoročních dětských tužeb, a zasněte se s něžnými vánočními melodiemi. Skříňky jsou samy o sobě hezkou dekorací. Stačí je však natáhnout a zahrají některou ze slavných vánočních koled.

posta

ds

sb

Pokud každoročně proměňujete svůj domov v malou vánoční vesničku, kde se plní přání, nepřehlédněte kolekci Northpole Express.

table

atm

Dekorativní svícny prozáří slavnostní dny a vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Svícínek ve tvaru vánočního stromku, vánoční prodejny s cukrátky, stavění sněhuláka nebo třeba saní s dárečky dodají vaší vánoční výzdobě originalitu, ale zároveň tradici. Děti si bezpochyby zamilují svícen s porcelánovými kolejemi a vláčkem. Vánoční kolekce Villeroy & Boch jsou milým návratem k tradiční oslavě Vánoc. Udělají radost jako dekorace, i zabalené pod vánočním stromkem.

luxury

Všechny novinky si můžete prohlédnout na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

Reklama