Dne 18. června 2015 se uskutečnil již 6. ročník úspěšné charitativní akce STŘIHATON. Kadeřnické a kosmetické studio Jana Burdová v Teplicích se do celorepublikové akce zapojilo počtvrté a týmu kadeřníků se podařilo během celého dne od svých zákazníků, stejně jako dalších lidí, kteří chtěli pomoct dobré věci, vystříhat úctyhodných 45 500 Kč, dalších 4 700 Kč přibylo z prodeje charitativních triček a náramků.

Střihaton

Akci svou účastí ve studiu již tradičně podpořily i známé osobnosti. Nechyběla „tvář“ studia, herečka Tereza Kostková, stejně jako herečka Dana Morávková. Vybrané finance z letošního ročníku poputují Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

Kostková

„Střihaton mám moc ráda. Je to speciální den, kdy svou prací nejen pomáháme potřebným, ale navíc máme možnost tuto radost bezprostředně sdílet s našimi klienty, kteří se této jedinečné akce rozhodli zúčastnit,“ komentuje průběh STŘIHATONU 2015 Jana Burdová, majitelka studia a trojnásobná držitelka ocenění Kadeřník roku a dodává: „Je to neuvěřitelné, ale během celého dne se našemu týmu kadeřníků podařilo ostříhat a vyfoukat více než 45 zákaznic a zákazníků, kteří si odnesli nejen krásný střih a dárek od značky Redken, ale zejména dobrý pocit z pomoci těm, kteří strádají. Zapomenout bych nicméně neměla ani na naše klienty, kteří tento den nemohli zúčastnit, ale ponechali své finanční příspěvky ve studiu při své nedávné návštěvě, stejně jako na naše přátele, kteří se u nás ve studiu jen tak zastavili a přispěli. Všem, kteří pomohli, patří velikánský dík.“

Výtěžek akce STŘIHATON 2015 bude věnován Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Jeho cílem je pomáhat rodinám předčasně narozených dětí, které se ocitly v tíživé finanční a psychické situaci. Nadační fond pomáhá vždy konkrétní rodině a jejich konkrétní potřebě spojené s předčasně narozeným dítětem. Více na www.predcasnenarozenedeti.cz.

JB

„Děkuji moc celému svému týmu za jejich nadšení a podporu STŘIHATONU, zvládnout stříhat deset hodin bez přestávky dá zabrat jak těm zkušeným, tak nováčkům. Zvládli to na jedničku. Stejně tak bych ráda poděkovala i studentům oboru kadeřník ze střední odborné školy Litvínov-Hamr, kteří nám přišli pomoci a bez váhání se do STŘIHATONU zapojili,“ doplňuje Jana Burdová.

Jak se akce líbila Tereze Kostkové?

„Letos je to počtvrté, co se STŘIHATONU ve Studiu Jana Burdová osobně účastním a opět to bylo něco neuvěřitelného. Atmosféra byla protkaná pohodou a tým kadeřníků odvedl skvělou práci. Libí se mi, jak se studiu Jana Burdová a Janě samotné daří různými projekty propojovat skvělé kadeřnické služby s myšlenkou pomoct dobré věci,” říká Tereza Kostková, česká herečka a moderátorka.

Kostková

Organizátorem akce STŘIHATON je již tradičně Redken, značka profesionální vlasové kosmetiky společnosti L´Oréal.

Reklama