Přírodní oleje ve sprchových gelech Kneipp pečují o pokožku a provoní celou koupelnu. Už dávno víme, že sprchování osvěžuje tělo i ducha. Studená či vlažná sprcha po ránu uvádí krevní oběh do pohybu a dodává potřebné „energetické nakopnutí“.
 
První novinka, kterou budeme moci vyzkoušet je sprchový gel GoodMorning.

62a3230a3136fobrazek.png
 
Bazalka se ve formě listů používá v péči o pleť i tělo odnepaměti. Limetka je zas populárním zdrojem vitamínu C. Když tyto dvě ingredience smícháte, dostanete koktejl energie, zdraví a čistoty. Kneipp® představuje sprchový gel GoodMorning s oběma vyživujícími složkami.
 
Indické ženy používaly bazalku proti kožním zánětům, Inkové drtí lístků zas ošetřovali rány. Esenciální oleje této bylinky totiž obsahují linalool, estragol, myrcen, eugenol, cineol a limonen, což jsou složky, které dohromady vytvářejí ideální antibakteriální mix, který dokáže efektivně očistit pleť bez vysoušení. Zbavuje pokožku bakterií a svým aroma uklidňuje mysl od nervového napětí. Limetka je naproti tomu známá svým aromatem probouzejícím energii a kreativitu. Mimo to je však také důležitým zdrojem vitaminu C.
 
Vykročte do nového dne pravou novou s novým složením!

62a3231b2cda0obrazek.png
 
BAZALKA
 
Bazalce jsou v aromaterapii připisovány určité účinky: pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje a projasňuje myšlení. V hektických časech dodává odvahu a odhodlání, posiluje koncentraci a podporuje pocity štěstí.
 
LIMETKA
 
Limetka je spojována s pocitem lehkosti a kreativitou. Nejen že, dodává energii, ale zároveň ovlivňuje náladu a přináší pozitivní náhled do života, čímž pomáhá při depresích a špatné náladě. Tato obzvláště svěží, ovocná vůně stimuluje apatii a únavu. Má vysoký energizující účinek, zmírňuje známky únavy a zlepšuje schopnost koncentrace.
 
Druhou krásnou novinkou je sametově jemný sprchový krém Kneipp® As soft as velvet pokožku jemně čistí a zároveň o ni pečuje.

62a3288fbb711obrazek.png

Krémové složení s extraktem z meruňkového mléka a vyživujícím marulovým olejem dodává pokožce krémový pocit i při sprchování a zajišťuje dlouhotrvající pečující účinek. Užijte si jemně ovocnou, vyživující vůni a sametově hebkou pokožku.
 
Sprcha s bylinným složením zlepšuje pocit pokožky během sprchování i po něm. Receptura s přírodními výživnými oleji a cenným extraktem z rostlinného mléka chrání a zachovává vlastní mikrobiom pokožky a zajišťuje pocit dobře upravené pokožky. Vědecká studie potvrzuje, že vlhkost pokožky je při používání prokazatelně zachována po dobu 24 hodin.

62a32940ec4b6obrazek.png
 
MERUŇKA
 
Jedním z důvodů, proč jsou meruňky tak populární je to, že mají řadu zdravotních přínosů kvůli jedinečnému složení výživných látek. Jedná se o vitaminy A, C, K, E a minerální látky draslík, měď, mangan, hořčík a fosfor. Meruňky jsou také velmi dobrým zdrojem vlákniny. V kosmetice podporují zdravou kůži. Výtažek z meruňkové dužiny dodává pokožce potřebnou hydrataci. Meruňkový olej preventivně působí proti stárnutí pokožky a napomáhá při léčbě akné a ekzémů.
 
MARULOVÝ OLEJ
 
Za studena lisovaný olej, který pokožku regeneruje a udržuje v dobrém stavu. Je výborný v preventivní péči o problematickou pleť i namáhanou nebo zralou pokožku (ceulitidu, jizvy, strie, stařecká kůže, tvrdá kůže), kdy se projeví jeho antioxidační, hydratační a antiseptické vlastnosti.

62a3232a5763aobrazek.png

kneipp_cz  #kneippcz #kneipp #kneippmoment #sprchovygel #assoftasvelvet #pokozka #zdravapokozka #prirodnikosmetika #bezchemie
 
Více najdete na stránkách www.kneipp.cz
 
Chcete tyto krásné novinky testovat? Hledáme 10 testerek, které budou moci vyzkoušet obě novinky. My se už nyní těšíme na recenze! Pokud se chcete přihlásit, zapojte se do naší soutěže, kterou najdete na této stránce.
62a3233c2f8f8obrazek.png

 

Reklama