Léto se neúprosně blíží, dovolené, koupání a také odhalování některých částí těla. Mnohé z nás nyní na poslední chvíli vyráží do boje s nedostatky, abychom v plavkách vypadaly sexy. Vždyť na dobře udržovaném těle nejedno mužské oko spočine. A nejen kvůli mužům toto vše děláme, ale také pro svůj dobrý pocit.

Tak tedy hurá do boje!

PRSA

Zjemňující masáž – s pomocí kartáčku na obličej či dětského kartáčku masírujte prsa krouživými pohyby. Tím podpoříte prokrvení kůže, odstranění odumřelých buněk, přebytečné mastnoty a také se vám pokožka vyhladí.

Lifting – každé ráno si střídavě sprchujte prsa. Začněte nejdříve teplou vodou, poté studenou, pak opět teplou a opět studenou. Tím se pokožka prokrví a poprsí získá pružnost a pevnost.

Hebkost – bezvadný dekolt budete mít, když použijete každý den tělový peeling. Pro odstranění nežádoucích pupínků a nečistot pomůže bahenní maska, která póry stáhne.

Posilování – nejlépe dvakrát denně posilujte prsní svaly

 

BŘICHO

Trénink s obručí – vynikající zbraň proti tukům v pase a bocích je gymnastická obruč. Stačí každý den kroužit deset minut boky a po pár týdnech budou výsledky viditelné.

Štípací masáž – nejjednodušší způsob, jak si zpevnit pokožku na břiše, je každodenní poštipování kůže na břiše centimetr po centimetru. Pomocí masážní rukavice se pokožka prokrví.

Životospráva – zejména luštěniny, ale i spousta dalších potravin nadýmá, díky nimž je nepříjemně nafouklé břicho. Pokud se však tento problém dostaví, napomůže heřmánkový, kmínový či fenyklový čaj.

Posilování – každodenní posilování břišních svalů pomůže k plochému bříšku.

A také každodenní konzumace čerstvého ovoce a zeleniny napomáhá odbourávat tuky.

 

HÝŽDĚ

Peeling – hladká a vypnutá pokožka bez jakýchkoli pupínků bude díky peelingu, který by se měl provádět dvakrát týdně.

Maska – díky masce z mořského bahna bude pokožka dokonale vyčištěná, jemnější, pružnější, hladší a vypnutější. Mořské bahno také dokáže zpevňovat kožní tkáně.

I masážní rukavice napomáhá odbourávat tuk.

Cvičení – posilování hýžďových svalů zpevňuje zadeček.

 

NOHY

Masáž – chcete-li zmenšit obvod svých stehen, aplikujte každý den přípravek proti celulitidě. Vytrvalostí docílíte hebké pokožky a znatelné snížení podkožního tuku. I tady se doporučuje používat masážní rukavici.

Depilace – ať již depilace nebo epilace, ta by jistě neměla chybět. Krásný vzhled vašich nohou bude právě díky depilaci.

Cvičení – každodenním cvičením, ať již kalanetikou, aerobicem či jízdou na kole, docílíte hezky tvarovaných nohou.

 

Paže

Peeling – pro hebké paže je dobré udělat si dvakrát týdně peeling a pokožku prokrvit masážní rukavicí.

Cvičení – posilováním pažních svalů docílíte hezky štíhlých a tvarovaných paží.

 

Jen každodenním aspoň desetiminutovým cvičením docílíte hezké postavy.                         

Reklama