Je na čase začít se hýčkat. Dopřát si pro sebe něco krásného. Něco, co si nekupujete každý den. Snad se již brzy dočkáme jara, sluníčka, tepla a budeme odkládat své svršky. A co by lépe mohlo ozdobit náš dekolt, než nádherný šperk.

Dopřejte si trošku luxusu a zároveň přispějte na dobro věc. Tuto možnost Vám právě teď přináší překrásná kolekce Naši motýli zlatnického domu JK Jitka Kudláčková Jewels. Ručně vyráběné šperky ze zlata, diamantů a drahých kamenů je radost nosit.

www.jk.cz/

K oslavám 25. výročí poskytuje klenotnický dům JK Jitka Kudláčková Jewels svým klientům do konce března cenové zvýhodnění ve výši 15%. Využijte to a staňte se klienty i vy: www.jk.cz/

Ručně vyráběný zlatý přívěsek s diamanty a safíry z kolekce JK Naši Motýli je ideální volbou. S motýlem na krku budete krásná a navíc pomůžete dobré věci. Koupí zlatého motýla přispějete na podporu života motýlů v české krajině.

Kolekce Naši Motýly byla vyrobena jako vědomá kolekce. Je inspirována mizejícími klenoty českých luk – motýly. Část výtěžku z prodeje kolekce poslouží k záchraně ohrožených druhů. Motýli patří k nejkrásnějším, ale také k nejohroženějším obyvatelům české přírody. Z původních 161 druhů motýlů, kteří žili na území dnešní České republiky ještě před sto lety, jich vyhynulo již 11 procent. Česká krajina tak přišla o devatenáct druhů motýlů.

Klenotnickému domu JK Jitka Kudláčková Jewels jde především o to, aby nádheru luk mohly pozorovat a radovat se s ní naše děti. Šperky z kolekce Naši motýli jsou tak barevné díky nejrůznějším odstínům zlata, obsahují pravé přírodní kameny a perleť. Design této kolekce je výjimečný. Kvalita provedení je velmi vysoká. Vše je to ruční práce českých zlatníků.

Nošení šperků z kolekce Naši motýli Vám do života přinese více lehkosti a radosti ze života. Děkujeme Vám, pokud se rozhodnete podpořit náš projekt.

Doporučujeme:

www.jk.cz/

Zlatý přívěsek JK Naši Motýli

 

www.jk.cz/

Zlatý přívěsek s diamanty a rubíny JK Naši motýli

 

www.jk.cz/

Zlaté náušnice JK Naši Motýli

 

Reklama