milé ženy-in. Doufám, že jste se dobře vyspaly a jste naladěné dnešní téma. Pokud ano, tak máte patrně dobré sousedy, kteří dodržují pravidla slušného chování a můžete je dnes do syta vychválit. Nebo máte kolem sebe sousedy hulváty, kteří do noci vrtají do zdí, šoupají nábytkem, pouští si na plné pecky muziku nebo příšerně dupou?To bude patrně přídad souseda panelákového.

Pokud bydlíte v rodinném domku, můžou vás zase deptat věčně uňafaní psi, pálení všelijakého odpadu nebo neutuchající randál motorových sekaček a pil v době, když si chcete v neděli odpočinout a vypít si na své zahradě šálek kávy.

Ale třeba se mýlím a máte skvělé sousedské vztahy, a když vám náhodou dojde olej, klidně zaskočíte za sousedkou a ta vám sousedsky vypomůže, protože ví, že to samé byste udělala i vy. I o takových sousedech si rádi přečteme ve vašem příspěvku.

Jaké jsou vaše sousedské vztahy? Jsou vaši sousedé zároveň vašimi příteli? Máte k nim neutrální vztah? Nebo mezi sebou válčíte? Napište nám, ať jsou dobré, nebo špatné. Všechny příspěvky jsou vítány na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama