Přeji krásný den, hodně jarního sluníčka a elánu do nového pracovního týdne. Dnes se budeme radovat nad novými přírůstky do našich skříní. Už jste si teď na jaře, milé čtenářky, pořídily něco hezkého na sebe?

Já mám nové boty, jak jsem vám psala v mém dnešním příspěvku k tématu. A abych svůj výčet doplnila, koupila jsem si ještě tříčtvrteční černé kalhoty. To ale hlavně proto, že byly ve slevě a nestály ani tři stovky. To člověk chodí, okukuje a má předsevzetí, že nic nekoupí. Najednou objevíte výhodný nákup a je to! Ale nelituji, protože jsou fakt hezké.

Teď mě tak napadá se vás zeptat, co na vaše „zbytečné utrácení“ říkají vaši muži? Komentují je, nebo si ani nevšimnou, že máte něco nového?

U mě platí varianta číslo dvě a jsem tomu ráda. Nemusím obhajovat svou rozmařilost, i když je za moje peníze. Ty poznámky docela nesnáším. Na to byl expert můj otec: „Už máš zase nový kabát, kalhoty, bundu... Ty máš peněz! Co kdybys místo toho nechala udělat nový plot kolem baráku?“ Možná to některé znáte...

Ale k věci...

Co jste si koupily nového na jaro? Ve kterých obchodech nejraději nakupujete a co byste chtěly, ale nemůžete sehnat? Pište, posílejte obrázky, pojďte si užít trochu tlachání kolem módy. Moc se těším na vaše dnešní příspěvky na obvyklé adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama