644ba7c676c9dobrazek.jpg

Jedenadvacetiletá Amelia a čtyřiadvacetiletá Delilah jsou dcerami herečky Lisy Rinny, kterou proslavily seriály, jako Melrose Place a Tak jde čas, a herce Harryho Hamlina.

Delilah Belle Hamlin

644ba7f6bf6b8blobid0.jpg

Delilah si svůj modelingový debut odbyla v roce 2016 během newyorského týdne módy, kde šla přehlídku pro značku Tommy Hilfiger. Její matka ji do světa modelingu nechtěla pustit dříve než v sedmnácti letech, věděla, jak může být toto vysoce konkurenční prostředí devastující pro psychiku mladé dívky.

Mezi další značky, pro které Delilah předváděla, patří Dolce & Gabbana, Adidas nebo SKIMS podnikatelky Kim Kardashian. Objevila se například na obálkách japonské verze magazínu Vogue nebo ve Women’s Wear Daily. Kromě světa modelingu se Delilah začala realizovat i coby zpěvačka a letos v březnu vydala svůj debutový singl Nothing Lasts Forever.

Co se týče zdraví, na to v životě štěstí moc neměla. Jako dítěti jí byl diagnostikován syndrom PANDAS, což je autoimunitní neuropsychická porucha spojená se streptokokovou infekcí. Bojovala také s lymeskou boreliózou či s encefalitidou a chronické autoimunitní onemocnění jí komplikuje život stále. V roce 2021 byla hospitalizována, protože se omylem předávkovala lékem Xanax, který jí byl na její zdravotní problémy předepsán, a na kterém se její tělo vybudovalo závislost. Proto podstoupila odvykací kúru. Několikrát byla hospitalizována také s duševními problémy – bojovala s úzkostí a depresí. O svém zdravotním stavu se rozhodla otevřeně hovořit.

Amelia Gray Hamlin

644ba82f01ac7obrazek.jpg

Mladší ze sester Amelia Gray se na mole poprvé předvedla rovněž v rámci newyorského týdne módy, ale o dva roky později, kdy vynesla modely značky Dennis Basso. Módní show zahajovala a také ukončovala. Její pracovní zkušenosti zahrnují věhlasné značky jako Balenciaga, Vivienne Westwood nebo Jean Paul Gaultier a i její tvář zdobila japonskou verzi módní bible – magazínu Vogue.

O dráze modelky snila už odmalička a její sen se naplnil. Zapojila se také do módního návrhářství a v roce 2021 vytvořila kolekci s Boohoo. V minulosti také mluvila o svém boji s poruchami příjmu potravy – konkrétně se potýkala s anorexií. Zlými hlasy byla ovšem osočována z toho, že si nemoc vymyslela, aby na sebe strhla pozornost.

Zdroje: Page Six, Vogue, Hollywood Reporter, Elle

Čtěte také: