Ač nás posledních pár zim ukrutné mrazy netrápí, tak i přesto naše rty vlivem chladného vzduchu trpí. Proto bychom měli v tomto období věnovat rtům důkladnou péči. Pojďte se společně s námi podívat na ty nejlepší přípravky, které vaše rtíky budou s láskou opečovávat.

Na úvod bychom si měli říct, že rty jsou nejvíce namáhanou částí na našem obličeji, a to bez ohledu na počasí, avšak v zimním období trpí dvojnásobně. Není tedy od věci mít vždy po ruce nějaký hydratační balzám, který dodá rtům to, co tolik potřebují, a to je především hydratace. Rty potřebují opravdu velikou dávku hydratace, jelikož postrádají vlastní tukovou vrstvu, proto se často stává, že mnoho lidí trápí, že jim ústa trnou, praskají a jsou suchá. Nemyslete si, že několika tahy výživy rtům ulevíte, je dobré jim podsouvat dostatečnou a intenzivní dávku hydratace téměř nepřetržitě. Jelikož popraskané rty nejsou nic hezkého, natož příjemného, vybrali jsme pro vás pár produktů, díky kterým se budete pyšnit krásně hybkými rty, které budou volat po polibku.

Little Gifts Sada balzámů na rty

No není roztomilá? Je, ale místo na své roztomilosti si tato sada zakládá na intenzivní péči o rty, dokáže totiž rty hydratovat až po dobu šesti hodin, což je skvělé a v zimě velmi žádoucí. Sada obsahuje jemné, voňavé balzámy na rty ve třech různých sladkých příchutích oblíbené vanilky. 

Mary Kay

Saténové rty

Tak toto duo si rozhodně zamilujete, protože díky nim budete mít ty nejkrásnější a nejzdravější rty široko daleko. :) V setu naleznete masku a balzám na rty. Prvním krokem je aplikace masky, která ze rtů jemně a šetrně odstraňuje odumřelé buňky. Pokud se bojíte, že by vaše rty ještě více nemohla, je vaše obava zbytečná, naopak, maska rtům uleví, jelikož odumřelé buňky jsou nežádoucí. Následně nanesete jemný balzám, který se postará o to, aby vaše rty byly správně vyživené a vůbec nic jim nechybělo.

Mary Kay

Více informací o těchto produktech naleznete na www.marykay.cz

Reklama