Náš život je stále rychlejší, nechceme zbytečně ztratit ani minutu. Proto upřednostňujeme stále častěji  ty výrobky, které nám ušetří čas.  Pro dynamické ženy vytvořila kosmetická firma Avon speciální rtěnku Pro-To-Go,  kterou lze snadno otevřít jednou rukou a okamžitě použít. Třeba v autě při čekání na zelenou nebo těsně před důležitou schůzkou.

Speciální složení rtěnky Pro-To-Go zajistí nejen kvalitní nalíčení, které vydrží, ale pěsticí složky zároveň účinně pečují o jemnou pokožku rtů. Pro-To-Go tedy působí jako rtěnka a balzám v jednom balení.  Díky příjemná konzistenci a ochrannému faktoru SPF 15 se rtěnka Pro-To-Go skvěle hodí i pro horké letní dny. Z deseti nabízených studených i teplých odstínů si vybere každá žena ten pravý pro všední den i slavnostnější příležitost.

 

Výjimečnost rtěnky Pro-To-Go tkví ale především v inovativním balení, které dovoluje jednoduché použití a rychlé nalíčení. Díky patentovanému uzávěru je třeba k otevření rtěnky jednou rukou pouhá sekunda. Tuto vlastnost ocenila i hollywoodská hvězda Reese Witherspoonová, která se pro tento rok stala globální tváří firmy Avon.

 

Reese Witherspoonová je jednou z nejoceňovanějších amerických filmových hvězd. Zazářila ve filmech Pravá blondýnka nebo Walk the Line. Reese je skutečným ztělesněním ženskosti a moderní krásy. Je aktivní, pracující matka, která je stále v jednom kole, ale vždy vypadá úžasně. Nyní jako nová velvyslankyně Avonu doporučuje novou rtěnku Pro-To-Go, která se skvěle hodí všem aktivním ženám, které se chtějí líbit.

 

Tip Reese Whiterspoonové:  „Krása pramení ze sebejistoty. Buďte prostě sama sebou a věřte si.“

 

Rtěnka Pro-To-Go

Stálá cena: 269 Kč

 

Další informace najdete ZDE.

Reklama