Potřebujete mít doma více lůžek? Nemáte dost prostoru nebo naopka potřebujete řešení pro ty, kteří u vás někdy nocují? Kolekce rozkládacích postelí Tandem, Trio a Quattro – šikovná řešení nejen pro malé byty.

Kvalitní a funkční rozkládací lůžka patří k velmi poptávanému sortimentu. Taková lůžka jsou určena všude tam, kde je méně prostoru. V malém menším bytě vyřeší problém, kdy skloubení „sedacího“ a „spacího“ nábytku do jednoho je z prostorových důvodů nutností. Rozkládací postele mohou nabídnout také spaní pro hosty nebo jsou vhodným řešení i do dětských pokojů.

postel

Postel Trio

Lůžka lze ve složeném stavu použít na sezení i ležení, v rozloženém stavu pak postele nabízejí kvalitní lehací plochu dvojlůžka, případně jednolůžka. Rozkládací lůžka lze vybavit jak jednodušší matrací, tak i matrací kvalitní. A o tom to je – všichni známe rozkládací sedačky, kde se sice dobře sedí, ale kvalita lehací plochy nebývá příliš dobrá. Taková sedačka je vhodná spíše na příležitostné spaní, ale na druhou stranu – i host by se měl dobře vyspat.

Rozkládací postele

Skloubit do jednoho výrobku požadavky na kvalitní sedací a zároveň i lehací funkci není úplně jednoduché, ale ve výrobcích s označením Tandem, Trio a Quattro se to podařilo. Rozkládací postele se nabízejí v provedení lamino v několika barevných dezénech, pro náročnější pak vybrané typy i v celomasivním provedení. Důležité je, že ve složeném stavu nabízejí anatomicky správné a zároveň příjemné sezení a po rozložení vznikne dvojlůžko s klasickou lehací plochou 180 x 200 nebo 160 x 200 cm (případně jednolůžka 80 x 200 a 140 x 200 cm – dle typu).

Quattro 80

Quattro 140

Lůžko lze vybavit jak jednodušší matrací, tak i matrací vysoce kvalitní, která splňuje nároky na zdravý spánek – tj. správnou anatomickou podpěru páteře i hygienu lůžka. Matrace může mít i kombinovaný potah – ze strany, kde se sedí, je čalounění, z druhé strany pak příjemná látka pro spánek. Lůžka Tandem a Trio jsou navíc vybavena praktickými zásuvkami, kde můžete uschovat např. lůžkoviny.

postel

JMP – Studio zdravého spaní®

Ohradní 14, Praha 4

Újezd 11, Praha 5

Masná 1, Brno

Masarykova 791, Valašské Meziříčí

Reklama