Milé ženy-in. Dnes si můžete na našich stránkách popovídat o umění. Neočekávám žádné složité intelektuální debaty. Spíš mi jde o to, abyste se svěřily se svým vztahem k umění obecně. Každá z vás má na umění nějaký názor. Za uměním můžete chodit do galerií, kin, divadel, pak nám můžete nějaký umělecký zážitek popsat. Ale umění nás přece obklopuje na každém kroku.

Třeba chodíte kolem sochy, která vás nějak provokuje. Tak ji vyfoťe, pošlete do redakce a my ji společně podrobíme kritice. Nebo ten dům, co si postavil váš soused, je z jeho pohledu architektonický skvost, ale vy máte pocit, že je jako pěst na oko.

Uměním se můžete i bavit. Třeba ráda malujete a vašemu okolí se vaše obrázky líbí. Nebo se vám povedla nějaká fotografie? Sem s ní! A co vaše dítě nebo někdo v rodině? Má nějaké nadání nebo umělecké sklony? Tak se pochlubte. I takový příspěvek má v dnešním uměleckém dni své místo.

Pište, foťte, posíjelte svoje názory, doporučení i kritické soudy. Všechny příspěvky budou mít šanci něco vyhrát. Každé tři hodiny budu losovat náhodného výherce, kterému pošleme drobný kosmetický dárek.

Výherce nej příspěvku se bude moct těšit z krásné publikace Vlasy

Naše adresa redakce@zena-in.cz je vám plně k dispozici

 

Reklama