Milé čtenářky, moc vás dnes vítám na našich stránkách. Je pondělí, poslední školní týden a abychom si ten začátek prázdnin pořádně uvědomili, obloha i svět pod ní se koupe ve slunečních paprscích. Nádhera!

A protože je opravdu nejvyšší čas vytáhnout plavky, shodit džíny a vyhrabat ty úplně nejkratší šatičky a nejodhalenější topíky, jistě jste už přemýšlely o tom, jestli se vám na těle po dlouhé zimě neusadil přece jen nějaký ten nadbytečný špíček.

Mě teda ano. A tak jsem se minulý týden dala do lehké redukční kůry. V sobotu ráno jsem navařila hrnec rýže, koupila kus uzeného lososa, salátovou okurku a řasu nori a nadělala pěknou hromádku válečků sushi. Jedla jsem ho v sobotu i v neděli a protože mi zase nějak překotně nechutná, neubylo ho zdaleka tolik, kolik jsem myslela. Myslím, že ho budu jíst až do zítřka. A taky doufám, že po něm nebudu tloustnout. Posychrovala jsem to večerním během po lese. Potřebuji shodit pět kilo. Tolik jsem totiž za poslední rok a půl přibrala!

Jak jste na tom s dietami vy? Už jste nějakou držely? A povedlo se vám zhubnout, nebo chyběla pevná vůle? Napište nám svoje zážitky s držením! Tři z vás nejšikovnějších od nás dostanou zázračný prostředek proti chuti k jídlu HOODIA

Co to je Hodia?

Dietceutical Hoodia spray na hubnutí je podpůrný přípravek při redukčních dietách a cvičení, který významně potlačuje chuť k jídlu. Extrakt z rostliny Hoodia gordonii postupně vyvolává nechutenství, napomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a harmonizuje trávicí systém. Necítíte se hladoví, udržujete si pocit dobrého zdraví a energie, nebudíte se v noci hlady a stresem.

Je to čistý a koncentrovaný výtažek z jihoafrického kaktusu, který je znám svým účinkem potlačovat chuť k jídlu s následnou ztrátou hmotnosti. Již od pradávna tuto rostlinu konzumují Křováci z Kalahárských pouští, kteří zjistili, že díky ní při dlouhých výpravách pouští nepociťují hlad. Zároveň využívají rostlinu na potlačení bolestí břicha a křečí trávicího traktu, při poruchách trávení, vysokém krevním tlaku či cukrovce.

Molekuly P57, které se v rostlině Hoodia Gordonii nachází, mají podobný vliv na nervové buňky jako glukóza. Přitom jsou mnohonásobně aktivnější, takže působí na podvěsek mozkový jako signál o nasycení. Nemáte tak potřebu jíst. Cena jednoho balení je 400 korun!

d

 

Své příspěvky pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama