Milé ženy-in. Za „normálních“okolností bychom v nich už určitě vyrazily, ale letošní jaro nám nějak nepřeje. Nejčastějšími botami našich ulic jsou stále kozačky. Kozačkami se to stále jen hemží. Nic proti nim, ale už bych raději viděla změnu. Vy ne? Pojďte se alespoň zasnít

Když si tak prohlížím fotky street módy Paříže nebo Londýna, žasnu. Buď je tam mnohem teplobarevné páskové boty s punčochami, nebo ponožkami. Jakoby chtěly přivolat jaro. Nepopírám, že mám také sto chutí trochu si zaprovokovat, ale copak jsem blázen? Zatím jsem si ještě ani nenalakovala nehty u nohou. A moc se na tu chvíli těším, to mi věřte.

A vy? Už jste zuly kozačky a obuly něco jarnějšího? Napište nám o tom. Podělte se s námi o své nápady, plány, bláznivé úlety, se kterými chcete vyrazit do jarních ulic. Příští týden už prý nastane to dlouho očekávané jaro. Těšíte se? Já strašně.

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Kromě slevové poukázky na nákup bot nebo kabelky od CCC ještě krásnou barevnou myšku k počítači

cena

 

Reklama