Přeji vám pěkné ráno, milé dámy! Doufám, že se pěkně chystáte na Velikonoční pondělí a připravujete pro své koledníky nějakou pěknou výslužku za vyšlehání. Buďte na ně milé, oni ten výprask myslí dobře.

Krásné ráno, milé čtenářky!

Tak jak jste nachystané na Velikonoční pondělí? Máte připravené nějaké vycpávky na zadek? A co výslužku pro koledníky - tu už máte vymyšlenou? Zkrátka, jste připravené? Doufám, že ano! A pokud ne, třeba najdete inspiraci v dnešních čtenářských příspěvcích, téma totiž zní...

Téma dne 6. dubna 2012: Velikonoce

  • Máte ráda Velikonoce?
  • Chystáte se na ně, nebo je bojkotujete?
  • A jak vlastně ty vaše Velikonoce vypadají?
  • Pečete beránka? Zdobíte vajíčka? Chystáte se na pomlázku? Poléváte chlapce vodou? Chodíte na mši? ...

Pište mi své velikonoční postřehy. Jsem opravdu zvědavý, jak tento svátek u vás probíhá, jestli ctíte velikonoční tradice, nebo se jim vyhýbáte, anebo třeba máte nějaké vlastní... Své příspěvky mi posílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději 6.4.2012 do 15.00 hodin. Chcete-li mít šanci na pěkný velikonoční dárek, který mám tentokrát připravený pro tři přispěvatelky, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. A co že to bude tentokrát za dárek? Sladký velikonoční balíček Toffifee, který vidíte níže na obrázku.

Toffifee

Reklama