Přeji vám hezké mrazivé ráno, milé dámy! Dnes si budeme povídat o nepořádku - téma zní: domácí bordelkoutek. Máte nějaké místo, ze které se doma stydíte, anebo nepořádek neřešíte? O tom všem mi můžete dnes psát!

Přeji všem krásné ráno!

Bordelkoutek - toť téma, o kteér dnes běží. Posílejte mi fotky a příběhy. Jsme vážně zvědavý, jestli máte v domácnosti nějaké místečko se zdrvým bordýlkem, anebo e vaše domácnost dokonale čistá (osobně si myslím, že trochu toho nepořádku má doma každý)...

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

  • Máte doma bordelkoutek?
  • Jak řešíte neskladný nepořádek?

Tentokrát si budeme povídat o uklízení, respektive o neuklízení. Zajímá mě, za jaké místo se doma stydíte - tedy zda-li máte doma nějaký bordelkoutek. Pokud budete chtít a mít odvahu, můžete ho nejen popsat, ale i vyfotit. Pokud ale budete posílat potku, prosím jen o jeden snímek! Pokud chcete získat krásný dárek, totiž krásný balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou, zasílejte své příspěvky k tomuto tématu nejpozději 17. 1. 2011 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

pur

Reklama