Doufám, milé ženy-in, že se budete mít čím pochlupit a napíšete nám, jak jste pochodila při letošních slevách. Ale jak je mým zvykem, uvítám i názory oponentů. Proč ve slevách nenakupují a co je nejvíc odrazuje?

Co si budeme povídat, pěněz na rozhazování nemá žádná z nás a výhodná koupě potěší. Já osobně mám radost, když se mi povede koupit něco, an co jsem si dříve z finančních důvodů ani nepomyslela. Takhle se mi podařilo získat úžasné kozačky značky Baldini za „zlomkovou“cenu té původní. Nebyla to sice sleva v pravém slova smyslu, ale koupě z druhé ruky. Jenomže na tom možná ani tak nezáleží. Jde o princip. Mám ráda outlety a obchody, kde se dají koupit značkové a kvalitní věci za dostupné ceny.

Možná je mám radši, než ty klasické obchody, kde při slevách chybí kultura prodeje. Zlevněné zboží se nedůstojně mačká na hromadách, či stojanech a vás opouští chuť se v nich přehrabovat. Ty věci najednou ztrácí na hodnotě nejen tím, že jsou zlevněné, ale i tím, jakým způsobem se nabízejí zákazníkům. Jako nepotřebný šunt, kterého je potřeba se zbavit. A to je ten hlavní důvod, proč mě nakupování ve slevách a výprodejích nebaví.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Uvítaly byste lepší úroveň prodeje, nebo je vám to jedno a díváte se hlavně na cenu? Co jste ochotné koupit ve slevách? Oblečení, obuv, doplňky, sportovní potřeby?

Vadí vám, že jde vlastně o loňské modely, nebo to nijak neřešíte? Pro koho ve slevách nakupujte? Pro sebe, děti, nebo celou rodinu? Jaký nejlepší úlovek jste ve slevách získala?

Co vám na výprodejích nejvíc vadí? Proč vás odrazují a co byste si ve slevách nikdy nekoupila?

Napište nám pro i proti názory na sezonní slevy a výprodeje.

Na vaše postřehy a příběhy se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za váš příspěvek vám mohu nabídnout tuto atraktivní cenu:

cena

 

Reklama