A nejen s nimi, milé ženy-in. Jistě máte kolem sebe spoustu zajímavostí a pozoruhodností, které stojí za zmínku v dnešním zahradnickém tématu. Dnes se můžete chlubit, pyšnit, ba dokonce vytahovat svými květinami, úrodou, prostě vším, co jste vypěstovaly.

Je konec června a začíná léto. To je čas, kdy se těšíte ze svých květin a začínáte sklízet plody. Spousta jarních květin už nás opustila, ale je čas růží, jiřin, gladiol, lilií a dalších nádherných trvalek, které zdobí naše zahrady.

Ale nejen ty vám mohou dělat radost. Možná jste spíš pro zahradu užitnou, nebo okrasné dřeviny.

Pěstujete, šlechtíte, stříháte, tvarujete, zaléváte a hnojíte, abyste se mohly těšit z krásy, nebo úrody své zahrady. Ty, které ji nemají, jistě osází alespoň truhlíky za oknem, nebo na balkoně.

Dnešní téma je tu od toho, abyste nám ukázaly, na co jste na své zahradě (byť miniaturní okenní, či balkonové) pyšné.

Co všechno vám kvete a co se vám podařilo vypěstovat? Na zahradě, v truhlících, či květináčích. V těch se dá pěstovat skoro vše, jak jsem se přesvědčila z jedné moudré knihy, kterou jsem si nedávno pořídila.

Na vaše příspěvky a fotky (max. tři) se budu moc těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

Vy se můžete těšit na překrásnou publikaci Floristika pro začátečníky od nakladatelství Ikar, která vás provede krok za krokem aranžováním květin po celý rok.

Bude se losovat, takže šanci má každá z vás

cena

Reklama