Milé ženy-in. Ačkoliv se nám počasí pěkně zvrtlo a leckde to vypadá na příchod jara, zima zdaleka neodchází. A i kdyby ano, o čemž pochybuji, jistě máme její krásy zvěčněny. Budu ráda, když se se mnou podělíte o své fotky letošní paní zimy

Pokud jste na tom stejně jako já, a rády si zahrajete na fotorepotréra, tím spíš pro nás budete mít spoustu úlovků. Na zimu se nejlépe dívá z tepla domova. Pak už si jen vzpomenete, jak vás při pořizování snímků zábly ruce a zalézalo za nehty. Tenhle pocit jsem zažila při fotereportáži z Březnice. Bylo mínus deset a v rukavicích se rozhodně fotit nedalo.

Mně osobně se zima moc líbí. Vzbuzuje fanatazii a nabízí jiné pohledy na věci, kterýc byste si dřív možná ani nevšimly.

drak

Sedmihlavá saň

potok

Potůček

led

Ledové krajkoví

A co vy, milé ženy-in? Pochlubíte se také svými zimními fotkami. Rády s sebou berete foťák i v zimě? Co vás na zimní přírodě nejvíc fascinuje? Máte fotku, na kterou jste obzvlášť hrdá? Máte sérii fotek, které mají jedno téma?

Pošlete nám svoje umělecké fotky se zimní tematikou.

Na vaše snímky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Důležité upozornění: Předpokládám, že se sejde opravdu velké množství příspěvků. Prosím, vyberte maximálně pět nejlepších snímků, aby se dostalo na všechny. Víc jich od jedné autorky nestihneme vydat. Děkuji za pochopení.

A na co se může těšit jedna z vás, kterou vybere odborná redakční porota?

Tuhý pudr v neutrální barevnosti, který se hodí pro všechny odstíny pleti. AVON

pudr

 

Reklama