Milé ženy-in. Je doba dovolených a prázdnin a nejvyšší čas o tom dát řeč. Moje dovolená už skončila, vaše možná právě začíná. Máte už cestovní horečku, nebo se teprve chystáte a plánujete? Jste ještě v přípravné fázi, nebo prožíváte dovolenou v plném proudu a našly jste si čas na ŽENU-IN? O to víc si ceníme vašich příspěvků na denní téma „Dovolená“

Pošlete nám malou reportáž z místa, kde právě prožíváte dny zaslouženého odpočinku. Dívejte se kolem sebe, foťte a komentujte, budu se těšit na vaše zážitky, příhody a fotografie z vaší dovolené.

Já jsem si svých čtrnáct dnů rozdělila mezi Toskánsko a tuzemsko. Obojí mělo něco do sebe a ráda se s vámi podělím o své zážitky. Doufám, že mě nenecháte zahálet a pošlete mi pár svých postřehů, nebo fotografií na dnešní téma.

Už jste měla letos dovolenou? Povedla se podle vašich představ? Teprve se na dovolenou chystáte, těšíte a připravujete? Napište nám o svých pocitech.

Vzpomínáte na některou ze svých úžasných dovolených? Zažila jste něco pozoruhodného, nečekaného, co je hodno zveřejnění? Máte nějaký úžasný, nebo naopak nepříjemný zážitek? Chtěla byste před něčím varovat, nebo něco doporučit?

Jezdíte do zahraničí, nebo raději poznáváte Česko?

Na vaše příspěvky se budu těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

Za vaši aktivitu můžete získat dárek, který (nejen) na své dovolené určitě užijete

cena

 

 

Reklama