Přeji vám krásný den, milé čtenářky. Je už skoro osm, ale já jsem nezaspala! Jen jsem se ocitla v tramvajové sněhové kolizi a musela jít dobrou polovinu cesty do práce pěšky. Jak to vypadá tam u vás?

Tady v Praze stále lehce chumelí, ale hlavně je venku hrozný zmatek. Kromě hlavních chodníků není nikde odklizen sníh, takže se brodíte po kotníky v břečce, a nejezdí tramvaje. Na mé trase jich stálo dobrých patnáct! Lidé z nich vylézali, padali do závějí a hystericky přelézali zábradlí, aby se dostali na chodníky. Někdo běžel, jiný se coural, podle toho jste poznali, jakého má kdo šéfa. Prostě stres. Přišli jste taky někdo kvůli sněhu pozdě do práce?

Jsem dnes ráda, že máme tak veselé a oddychové téma, jako jsou podivnosti mého muže. Když už je venku takový zmatek, tak se aspoň u počítače pořádně zasmějeme, politujeme se a utřídíme si priority v názoru na svého drahého. Čím vás ti vaši vytáčí, jaké mají průpovídky, rituály, jaké říkají rádi vtipy, čím jsou směšní a vůbec o tom nevědí? Při pátečním čecháčství vyšlo najevo, že jsou Češi pěkné drbny, tak to pojďte rozjet a proprat ty naše drahouše. Moc se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama