Tušíte správně, milé dámy, dnes si budeme povídat o roztržitosti. Roztržitý člověk ve svém životě prožívá mnoho nestandardních situací. Setkaly jste se někdy s následky roztržitosti vlastní či někoho druhého?

Přeji krásnou roztržitou středu!

Dnes si probereme následky routržitosti. Je jedno, jestli vaší, nebo někoho druhého, myslím ale, že roztržitost každému člověku někdy zasáhla do života. Napište mi, jak právě vám!

Za toto téma děkuji čtenářce PBD, která ho pro náš magazín navrhla.

Téma dne 8. února 2012: Následky roztržitosti

  • Jste roztržitá a přivádí vás to do nečekaných situací?
  • Anebo vás roztržitost někoho jiného přivedla do nečekané situace?

Pište mi své příběhy na téma „následky roztržitosti“. Toto téma pro vás, milé dámy, vymyslela čtenářka PBD a napsala k němu: „Jsem zbrkloun a občas nemyslím na to, co dělám. Například včera: Vyrobila jsem si překapávanou vodu, nějak jsem tam zapomněla dát kávu...“ Máte-li to podobně, anebo třeba máte roztržitého partnera, rodiče, děti, napište! Za svůj příspěvek můžete získat pěkný dárek, a to publikaci TVŮJ FOTODENÍČEK - od těhotenství do tří let z vydavatelství SmartPress a ovulační test Pepino - comfortable test. Vždy´t i přírůstek do rodiny může být následkem roztržitosti, že? Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a případně i získání dárku.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 8. 2. 2012 ve 14.45 hodin. Příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

denicekpepino

Reklama