Zdravím vás, milé dámy! Na internetových vlnách jste naladili rádio ŽENA-IN.cz, kde dnes proběhne volba nej české písničky. Pod to sovo „nej“ si dosaďte nejkrásnější, nejzpěvnější, nejhezčí, nejlepší, nejpodmanivější - zkrátka „nej“ ve všech směrech.

Krásné a dobré ráno!

Máte-li ráda české písničky, naladila jste si právě ty správné internetové vlny. Na rádiu ŽENA-IN.cz dnes volíme nej českou písničku...

A vy, milé posluchačky, mícháte osudím.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama